«ПОВІР У СЕБЕ – 2008»

Така назва акції, що відбувається вже не вперше у Київській області для дітей і молоді з обмеженими фізичними можливостями. 20-23 грудня діти, волонтери та організатори зібралися в Ірпені, в дитячому спортивно-оздоровчому комплексі імені Ю. Гагаріна.
Зимову казку ірпінського лісу, зручні побутові умови у двох корпусах комплексу, уважне ставлення близько двадцяти волонтерів організатори поєднали з насиченою програмою заходу, де діти з фізичними вадами демонстрували свої художні твори, читали вірші і співали українські пісні.

Кілька днів спільної праці зблизили дітей з різних куточків області, адже для цих дітей відсутнє постійнє спілкування у звичайному дитячому середовищі.

Київський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вважає, що для втілення програм для дітей та молоді наш регіон надзвичайно перспективний, бо має табори і комплекси відпочинку. Тому важливо, щоб втілення мети відбувалося при безпосередній участі Ірпінського міськвиконкому та обласних структур. До речі, від Ірпеня на виставці дитячих творів брали участь Аліна Побережнюк та Анастасія Мазурик. Визначні досягнення має Олексій Ігнатенко художні малюнки якого увійшли до дитячої книжки «Сонячний зайчик», а вишиванки Валентини з міста Вишневого вже можуть експонуватися на самостійних виставках.

Ір­пін­сь­кий тан­цю­ва­ль­ний ква­р­тет «За­їр»
у срі­б­ля­с­тих ко­с­тю­мах пе­р­ший раз ви­сту­пив з но­ме­ром «Си­ній птах»


Декілька дитячих колективів Ірпеня були запрошені на заключний концерт, що відбувся 23-го грудня. Директор обласного центру Л. Ніколаєнко вручила грамоти найбільш активним і творчо-натхненим учасникам акції «Повір у себе — 2008».
При підготовці до заходу Ірпінський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді отримав подарунки для наших дітей-учасників від двох багатодітних родин (побажали залишитися невідомими) та Ірпінського товариства Червоного Хреста (керівник — Валентина Забарило).

12_фото Побережнюк Аліна (м.Ірпінь) на виставці вишиванок з
директором Ірпінського міського центру соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді Н.В. Максименко

Звичайно, таких заходів недостатньо для гармонійної участі й адаптації дітей з фізичними вадами у звичайному житті. Але позитивний приклад і наполегливість державних служб у проведенні заходів щодо заохочення до співпраці різних людей в такій важливій справі – основа людяності, підтримки гуманної політики нашої держави.
газета: №51-52 газета "Ірпінський Вісник" від 26 грудня 2008р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.