» » » Громадське обговорення будівництва «Будинку творчості»

Громадське обговорення будівництва «Будинку творчості»

12 грудня 2008 року, в приміщенні Бучанської міської ради, відбулося громадське обговорення проекту зведення "Будинку творчості". Триповерхова будівля буде розташована по вул. Тарасівській, 10 В. Саме за цією адресою десять років тому планували побудувати поліклініку для селища. Наразі, згідно плану соціально-економічного розвитку, медустанова буде зведена в іншому місці.

Головним доповідачем на цьому зібранні був архітектор, автор та замовник проекту – Валерій Іванович Косарєв.
За його словами, споруда матиме три поверхи, кожен із яких виконуватиме своє функціональне призначення. На першому поверсі займатимуться дитячі колективи.

На другому – буде розташоване проектне бюро для місцевих архітекторів із багаторічним стажем роботи.

Третій поверх «Будинку творчості» призначений для молодих митців. Нині у Бучі проживає понад 15 професійних сучасних художників, які відомі далеко за межами України. Їм потрібно творити, черпати натхнення, мати належні умови для роботи. Саме на третьому поверсі приміщення буде створено художню галерею.

Крім того, за словами Валерія Косарєва, дах будинку буде облаштовано таким чином, щоб молоді шанувальники мистецтва могли творити на свіжому повітрі, насолоджуватися місцевим краєвидом і писати гарні пейзажі.

У цокольній частині «Будинку творчості» будуть розміщуватися технічні приміщення та спортзал, в якому люди творчої професії зможуть приділяти достатньо уваги своєму фізичному розвитку.

Як зазначалося, «Будинок творчості» буде побудований по вулиці Тарасівська, 10-В, на відстані 2,5 метрів від торця житлового будинку (навпроти бювету). Автор проекту запевнив, що для жителів 1-2-го поверхів будинку буде утеплено зовнішню стіну. Також на прохання людей розширять автостоянку.

Початок будівництва запланований на березень 2009 року. Виконуватимуть роботи бучанські будівельні підприємства.


Спеціально для сайта
www.bucha.com.ua
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.