» » » » Команда бучанської ЗОШ№4 – у фіналі турніру «Футбольні надії Київщини»

Команда бучанської ЗОШ№4 – у фіналі турніру «Футбольні надії Київщини»

6 грудня 2008 року в місті Ірпені, в спортивних залах шкіл №3 і №2, відбувся відбірковий обласний зональний турнір з міні-футболу серед команд 1-2-х та 3-4-х класів шкіл Київщини.

Кожна вікова група була представлена шістьма командами районів та міст Київської області: Бучі, Ірпеня, Бородянки, Вишгорода, Іванкова та Поліського району. Місто Бучу на турнірі представляли дві команди Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вчитель фізкультури Ніна Полякова).

Але спочатку трошки передісторії: вже п’ять років поспіль команди ЗОШ І-ІІІ ст. №4 виходять у фінальну групу турніру «Футбольні надії Київщини». Можливо це доля, але у фіналі наші команди, як правило, зустрічаються з командами міста Ірпеня. Ось і цей рік не став винятком. У своїх групах молодша і старша команди ЗОШ І-ІІІ ст. №4, перемігши команди Вишгорода і Поліського району, знову грали у фіналі з двома командами міста Ірпеня.

Цього року обидві команди Ірпеня були представлені гравцями ФК «Белічанка». Ще перед фінальною грою відчувалася якась зверхність представників ірпінських команд. Вони були впевнені в перемозі. Але… не так сталося, як гадалося. Вигравши в групі у команди м. Вишгород з рахунком 4:1, а в команди Поліського району 8:0, бучанська команда ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (учні 3-4-х класів) довела, що маючи високий рівень фізичної та технічної підготовки, команда в змозі змагатися навіть з футбольними клубами. Хоча це турнір саме шкільного футболу, а не футбольних клубів.

Наші юні футболісти проявили характер, волю до перемоги. Як ніколи тут були і стрімкі атаки, і міцний захист, і влучні удари по воротах супротивника. Команда була, як одне ціле, як моноліт. У результаті – 6:1 на користь команди міста Бучі. Отже, наші учні 3-4-х класів – у фіналі турніру «Футбольні надії Київщини». Крім того, учні 1-2-х класів ЗОШ №4 посіли у змаганнях друге місце.

Команда та її тренер Ніна Полякова щиро подякували за підтримку міському відділу освіти в особі Лариси Федорук, директору ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Аллі Літкевич, президенту ФК «Буча» Василю Олексюку. З їхнього сприяння команда забезпечена формою, м’ячами, надана спортивна зала для тренувань у зручний для дітей час в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ст. №4 тощо. Для участі команди в турнірі, Бучанським міським відділом освіти був наданий транспорт, виділені сухі пайки, соки.

Але, звичайно, особлива вдячність батькам, які підтримують команду в поїздках – з дудками, зі свистками, як справжні вболівальники, не рахуючись із часом, відкладаючи свої важливі справи – вони завжди поруч з командою.

Можливо, комусь здається, ну, подумаєш: ну виграли, це – буденна справа. Але за кожною, нехай навіть маленькою перемогою стоїть вже особистість, її характер, впевненість в собі, почуття колективу.

Кредо тренера Ніни Володимирівни Полякової – виховувати не команду, а особистість – футболіста. Адже за вихід до фіналу в кожній віковій групі змагаються в області 36 команд. І вийти у фінал – це вже перемога!

А 20 грудня 2008 року, у день фіналу турніру «Футбольні надії Київщини», – нехай Бог допоможе нашій малечі! Бажаємо їй красивої гри і, звичайно ж, перемоги.
газета: №50 "Бучанські новини" від 12 грудня 2008р.
  0
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
mastter77

OFFline

  • mastter77 (20)
  • Місцевий
  • 14 грудня 2008 21:52
А є дані, хто представляв ЗОШ І-ІІІ №4 на змаганнях?

0
mastter77

OFFline

  • mastter77 (20)
  • Місцевий
  • 15 грудня 2008 10:20
Хочу зазначити, що найкращим бомбардиром в команді учнів 3-4 класів став Валентин Марічев, який забив 11 м"ячів з 18 командних.

0