» » » Майстер-класи бучанських митців для художників Київщини

Майстер-класи бучанських митців для художників Київщини

Третього грудня на базі художньої студії Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 проходив обласний семінар-практикум на тему «Організація навчально-виховного процесу в гуртках візуального мистецтва з використанням нових технологій» для керівників гуртків образотворчого мистецтва позашкільних навчальних закладів. Захід проводився згідно плану роботи Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». У роботі семінару взяли участь понад 40 педагогів з усієї області. У теоретичній частині начальник відділу освіти Лариса Федорук розповіла про місце позашкільної освіти в освітній системі міста. Директор Бучанського Центру позашкільної роботи Андрій Куцевалов презентував учасникам семінару структуру гурткової роботи в Бучі та ознайомив присутніх із досягненнями гуртківців. Анатолій і Оксана Фурлет познайомили колег із особливостями роботи художньої студії «Арт», новітніми технологіями образотворчого мистецтва.

Та найцікавіше чекало педагогів на майстер-класах, які проводили бучанські митці. Анатолій Борисович демонстрував колегам оригінальні візуальні технології графіки і монотипії. Люди із задоволенням розписували заготовлені інсталяції, крутили колесо офортного станка, виготовляли естампів. Та особливою родзинкою була робота на папері з кавовими плямами – оригінальна графічна техніка, винайдена Фурлетами. Майстер-клас з паперової пластики проводила Оксана Фурлет. Вона розповіла і показала колегам незвичайні особливості звичайного паперу. Керівники гуртків залюбки власноруч вготовляли паперові об’ємні фігурки ангелів. Колишня учениця ЗОШ № 4, а зараз студентка педагогічного університету ім. Драгоманова, Оксана Цибенко вчила учасників семінару майстерності виготовлення ляльки-мотанки та розповіла про її історію та символіку.
По звершенні семінару учасники ділились враженнями, хвалились своїми виробами, фотографувались та брали автографи у Анатолія Фурлета. Галина Нинько, заступник директора з організаційно-масової роботи КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», високо оцінила рівень організації та проведення семінару-практикуму та майстер-класів і подякувала відділу освіти, Бучанському Центру позашкільної роботи та адміністрації і педагогам ЗОШ № 4 за підготовку.

Сергій Клименко,
методист БЦПР
газета: №50 "Бучанські новини" від 12 грудня 2008р.
Фурлет
Коментарів: 0
Додати коментар