Шкільний футбол у розпалі

У п’ятницю, 14 листопада, в спортивному залі ЗОШ №4, відбулася гра у футбол серед бучанських учнів 3-4-х класів. Це відбірковий етап, переможці якого братимуть участь в обласному фестивалі «Футбольні надії Київщини». Цього року він проходитиме 6 грудня в місті Ірпені.

Відкривали маленьке свято директор школи Алла Миколаївна Літкевич, президент ФК «Буча» Василь Павлович Олексюк та головний суддя змагань Олег Олександрович Гайдай. Усі вони побажали юним спортсменам наснаги і, звісно ж, перемоги. Адже діти – дійсно, надія бучанського футболу і варті того, щоб їхні здібності були належним чином оцінені.
Тож на «полі» зійшлися команди чотирьох місцевих шкіл. Відразу було помітно, що учні мають непоганий рівень фізичної підготовки та добру реакцію. Загалом грали непогано, але в кожній команді були свої слабкі і сильні сторони – хтось «брав» стрімкими атаками, хтось технікою, інші мали надійний захист. Але в будь-якому випадку, незалежно від результатів, матчі були яскравими та динамічними.

У результаті, перше місце посіла команда футболістів ЗОШ №4; друге – учні ЗОШ №3, третє місце вибороли діти ЗОШ №2, а четверте – команда ЗОШ №1.

Нагадаємо, що серед учнів 1-2-х класів також перемогли діти із загальноосвітньої школи №4 (тренер Ніна Володимирівна Полякова). Футболісти кожної вікової групи поїдуть на обласні змагання. Маємо надію, що наші діти й там покажуть себе, адже в минулому році маленькі бучанці стали переможцями «Футбольних надій Київщини», виборовши перше місце.
газета: №47 "Бучанські новини" від 21 листопада 2008р.
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.