» » » Юні правознавці отримали подарунки

Юні правознавці отримали подарунки

27-28 жовтня в оздоровчому таборі «Журавочка» (Бровари, село Пухівка) відбувся фінальний тур гри брейн-ринг «Підліток і право». 10 найсильніших команд, переможців районних та міських змагань, фіналістів трьох зональних турів Київської області протягом двох днів змагались за першість області. Серед них була і бучанська команда школярів, яка перемогла в ІІ зональному відбірковому турі, що проходив 27 вересня в місті Вишгороді.

Сім турів, кожен з яких містить 5 загальних і 10 спеціальних запи¬тань. На кожну відповідь — не більше однієї хвилини. Із додатко¬вих засобів — лише ручка і чистий аркуш паперу. А основна зброя — міцні знання та впевненість у собі.

Хоча до трійки лідерів у заключній частині змагань наші діти не ввійшли, проте все одно показали дуже добрі результати.
І от, настала приємна мить – нагородження. Старання усіх п’ятьох учасників брейн-рингу були належним чином оцінені. З цієї нагоди, 12 листопада працівники служби у справах дітей Бучанської міської ради організували дітям солодкий стіл і вручили кожному цінний подарунок – флешку (носій інформації). Начальник служби Світлана Архипенко подякувала юним правознавцям за участь у конкурсі, гідне представлення Бучі серед інших міст Київщини та побажала подальших успіхів і значних досягнень.
Школярі поділилися враженням від участі у грі брейн-ринг «Підліток і право».

Андрій Сніжко:
Загалом, враження від брейн-рингу – приємні. Але, на мою думку, траплялися несправедливі моменти при оцінюванні конкурсантів. Та все рівно – ми набули певного досвіду, а це дуже важливо.

Дарина Чеховська:
Було цікаво, але досить складно. Деякі завдання були поставлені некоректно, що відзначали й самі організатори. Крім того, чимало запитань стосувалися загального розвитку, а не правознавчої тематики. Вважаю, що подібні конкурси потрібно проводити, адже вони сприяють розвитку особистості.

Світлана Пономарчук:
Мені дуже сподобалося брати участь у цих змаганнях, де вдало поєдналися виявлення інтелектуальних здібностей, гра та відпочинок. Як на мене, ми показали непоганий результат і якщо подібні заходи ще будуть проводитися, думаю, що набувши досвіду, ми будемо серед лідерів.

Олександра Статкевич:
Цікаво, пізнавально та корисно – ось що можу сказати про брейн-ринг «Підліток і право». Щодо переможців, то команда учнів Макарівського району дійсно заслужила перше місце, адже усі її учасники мають високий рівень знань. Якщо трапиться така нагода – я знову із задоволенням поїду на ці змагання.газета: №47 "Бучанські новини" від 21 листопада 2008р.
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар