» » » Кіокушин-кан карате – перші перемоги бучанців

Кіокушин-кан карате – перші перемоги бучанців

У вересні 2008 року в Бучанському Центрі позашкільної роботи позашкільної роботи розпочав роботу спортивно-оздоровчий гурток кіокушин-кан карате під керівництвом Петренко Ірина Віталіївна. Гурток працює на базі загальноосвітньої школи № 4. З собою в гурток Ірина Віталіївна привела своїх вихованців, яких тренувала раніше. За короткий час вихованці гуртка вже досягли значних результатів.

Першого листопада у м.Броди проходив Чемпіонат України з кіокушин-кан карате. Вихованці гуртка Нестеровський Дмитро, учень гімназії та Бабич Анна, учениця ЗОШ № 1 стали чемпіонами у своїх вагових категоріях. Колесников Євген, учень школи-інтернату зайняв друге місце.

9 листопада у Санкт-Петербурзі проходила відкрита Першість міста ім. О.Невського по кіокушин-кан карате-до. Чотирнадцятирічний Нестеровський Дмитро в наполегливій боротьбі виборов третє місце у ваговій категорії до 45 кілограмів.

Досягнуті результати показують перспективність та популярність даного виду спорту серед молоді нашого міста. Та, на жаль, всі ці здобутки досягнуті особистою ініціативою та стараннями тренера. Гурток не має можливості проводити тренування в спортивному залі, заняття проходять в рекреації школи. Участь перспективних учнів у змаганнях вимагає значних витрат. Тому Петренко І.В. залучає батьківські кошти, шукає спонсорів, які хоча б частково фінансували участь дітей у змаганнях. Бо лише змагання дають можливість відточити техніку, поборотися із сильнішими суперниками, побачити свій рівень та відчути радість перемоги.


газета: №47 "Бучанські новини" від 21 листопада 2008р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.