» » » » Розпочався фестиваль "Футбольні надії Київщини"

Розпочався фестиваль "Футбольні надії Київщини"

11 листопада у спортивному залі ЗОШ №4 відбулася фінальна гра серед учнів 1-2-х класів. Футбольний матч проходив у рамках І етапу фестивалю "Футбольні надії Київщини".

Участь у цих змаганнях взяли маленькі спортсмени з усіх шкіл Бучі, показавши, як для свого юного віку, непоганий рівень фізичної підготовки та жагу до перемоги. Діти впевнено поводили себе "на полі", проявляли технічність - атаки, напад, влучні голи. За кожним футболістом стояв їхній наставник, тренер, який давав слушні поради, підтримував та надихав на перемогу - це вчитель фізичної культури ЗОШ №1 Олександр Іванович Савченко, вчитель ЗОШ №2 Ірина Леонідівна Пасічник, вчитель ЗОШ №4 Ніна Володимирівна Полякова.

Тепле слово і наполегливі години тренувань дали результати - визначилися лідери. Тож, у фіналі місця між командами розподілилися наступним чином:
- Перше місце посіла команда ЗОШ №4 (набравши 9 очок);
- Друге місце - ЗОШ №2;
- Третьє місце зайняла команда ЗОШ №1;
- Четверте місце - ЗОШ №3 (до речі, команда не з'явилися на фінальну зустріч).

Нагороджував юних спортсменів завідуючий методичним об'єднанням вчителів фізкультури міста Бучі Олег Олександрович Гайдай, який висловив надію, що в майбутньому побачить цих діток на великих полях і змаганнях, які представлятимуть нашу державу серед інших країн. Кожен із учасників футбольного турніру отримав медалі, а кращі гравці, в якості подарунку, ще й вимпел ФК "Буча".

6 грудня 2008 року на команду футболістів ЗОШ №4 чекає ще один етап - обласні зональні змагання, які відбудуться в місті Ірпені. Там буде представлено шість районів Київської області - Тетіїв, Іванків, Бородянка, Ірпінь, Буча та Вишгород.

Ми бажаємо маленьким бучанцям перемоги і віримо в їхні сили!газета: №46 "Бучанські новини" від 14 листопада 2008р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар