Футбол: ЗНАЙ НАШИХ !

ЗНАЙ НАШИХ!

"БУЧА – Є БУЧА!"
(пропоную даний вислів зареєструвати офіційним девізом міста)

В минулу неділю, за прекрасної сонячної погоди, у сел. Макарів відбувся фінальний матч за кубок Київської області з футболу серед команд ветеранів. Традиційно для останніх п'яти років ветеранський обласний фінал обов’язково проходить за участі збірної команди м. Буча, яка складається з гравців Ірпінського регіону, вік яких більше 35 років.

Трошки передісторії: бучанські ветерани п’ять років поспіль виходять у фінал Київської області, і тільки в першому для нас фіналі наша команда поступилась із мінімальним рахунком, після чого були зроблені певні висновки і останні чотири роки Бучанці впевнено доводять свою беззаперечну монополію на кубок Київської області.

Матч на новому стадіоні райцентру розпочався за досить рівної боротьби, суперники наших футболістів – ветерани м. Біла Церква, не знітились перед знаними в області ветеранами і подекуди дуже гостро атакували.

Але велика справа досвід. В’ячеслав Вашуленко, в притаманній тільки йому манері зайняв позицію у штрафній суперника і на другому поверсі був найспритніший після подачі зі штрафного (якраз цей момент і зафіксував об’єктив позаштаного фотокореспондента), 1:0. Хочу відзначити, це його третій поспіль гол у останніх трьох фіналах. Так тримати В’ячеславе!

Перший гол

Радіти бучанцям довелось недовго, це ще раз підтверджує що суперник не простий і на перерву команди пішли за нічийного результату.

Другий тайм розпочався із атак нашої команди і в одній з них, прострільну передачу у власному штрафному майданчику перервав польовий гравець суперника. Беззаперечний пенальті „смачним” ударом реалізував Олег Волотьок, 2:1.

Гра продовжувалась на зустрічних курсах за рівної боротьби, але потім трапилось щось таке, що до футболу та спортивної поведінки на полі не має жодного відношення. Без будь-яких пояснень команда м.Біла Церква за 20 хвилин до кінця гри залишила футбольне поле...

Під час вручення кубку-красеня чотирикратним володарям, голова обласної ФФУ О.Я.Тютюн вибачився перед переможцями за таку неспортивну поведінку суперників і зазначив що, даному демаршу буде дана належна оцінка під час найближчого засідання комітету обласної ФФУ. Він також підкреслив що, Бучанські ветерани на сьогоднішній день, і четвертий рік поспіль, по праву вважаються законодавцями футбольної моди на Київщині, це вони доводять не тільки прекрасною грою та результатом, а ще й, на відміну від суперника, морально – вольовими якостями, що й підтвердив останній фінал.

Серед нагороджених поздоровлення приймав також і міський голова м.Буча – Федорук А.П., який серед коловороту багатьох державницьких справ все ж знаходить час для підтримки розвитку місцевого футболу і вшанування разом з командою її здобутків.

Без сумніву, нашу команду ветеранів можна сміливо вносити до Бучанської Зали Слави (на зразок NHL чи NBA), яку вважаю необхідно започаткувати після такого видатного успіху наших земляків.
Дякуємо Вам за те, що Ви в нас є!

Здоров’я Вам та успіхів, здобувайте і надалі перемоги, прославляючи тим самим наше славне місто!