» » » Буча: Коли розпочнеться опалювальний сезон?

Буча: Коли розпочнеться опалювальний сезон?

Ситуацію, що склалася з початком опалювального сезону у місті, коментує Бучанський міський голова Анатолій Федорук:

- Є відповідний Указ Президента, щоб розпочати опалювальний сезон 15 жовтня, у зв’язку із зниженням температури повітря. Крім того, є відповідне рішення уряду, розпорядження Голови Київської облдержадміністрації, виконавчого комітету Бучанської міської ради. А початку опалювального сезону немає…

Чи то зима, як завжди, чи похолодання приходить зненацька, чи то ми цілий рік готуємося до опалювального сезону, а питання залишаються з року в рік – ті ж самі. Але є факт – сьогодні наші регіональні комунальні підприємства «Ірпіньтепломережа», «Теплокомунсервіс» не мають можливості розпочати опалювальний сезон через відсутність лімітів на газ.

Наші відповідні рішення та звернення, зустрічі поки що результатів не дали. У нас залишається єдиний вихід – іти на пряме порушення, зірвати пломби та всупереч законодавчим нормам розпочинати опалювальний сезон, бо зволікати далі – неможливо. Адже наші жителі рятуються хто як може – споживають електроенергію, ставлять калорифери і несуть затрати, а найголовніше – ми вже маємо негативні наслідки від такого обігріву, що не вписується в жодні рамки. Тож, я думаю, що у п’ятницю зранку (31 жовтня) опалення обов’язково буде. Принаймні на двох комунальних підприємствах, з керівниками яких є домовленість, що вони виконають рішення і доручення.

Відверто кажучи, не знаю, як буде з підприємством «Ірпіньтепломережа» обласної комунальної власності, що опалює масив Бучі, лікарню та два садочки в центрі міста – там поки що порозуміння немає. Але я вважаю, що і цей керівник візьме приклад із своїх колег. Іншого виходу із ситуації, що склалася, у нас немає.

Зараз є багато скарг і нарікань на Бучанську міську раду, що не робить, не відповідає і так далі – це все емоції. Прямого впливу на те, щоб зреалізувати право місцевого самоврядування, зокрема Бучі, в системі опалення, ми, на жаль, не маємо. Ми не маємо у комунальній власності ні котелень, ні мереж, ні підприємств, які експлуатують. Ми, де факто, залежні від того, яку регіональну політику проводить місто Ірпінь щодо опалення. Але обов’язково ми з нового опалювального сезону створимо підприємства на базі цих котелень, або за потреби – будуватимемо нові котельні. Бо повторювати ситуацію із початком опалювального сезону, яка склалася в цьому році, в наступному – неприпустимо.

Продовження теми читайте в газеті "Бучанські новини" №44 від 31 жовтня..
газета: №44 "Бучанські новини" від 31 жовтня
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Кристина

OFFline

Сьогодні вже 6 листопада, а опалювальний сезон все ще не розпочато(((((( в чому проблема не зрозуміло!!! А люди мерзнуть в своїх квартирах.

0