» » » Водопровідну заасфальтують, але жителі залишаться без каналізації

Водопровідну заасфальтують, але жителі залишаться без каналізації

Найближчим часом буде заасфальтовано ще одну вулицю в місті - Водопровідну.
В цьому мікрорайоні проводилися роботи позаміні комунікацій і планувалося, що люди проведуть мережі водопостачання до своїх дворів, врізавшись до централізованої каналізації. Щоб це зробити - потрібно було виготовити проект.

Для однієї люди його вартість занадто висока, тому, як варіант, їм було запропоновано створити кооператив і скластися коштами. Але коли постало дане питання, думки жителів розділилася - хтось за таку ідею, хтось - проти, інші розраховують, що комунікації у їх двір проведе міська рада (кошти на такі видатки в бюджеті не передбачені). Через неорганізованість, вулиця тривалий час була без асфальтного покриття. Люди скаржилися, мовляв все перекопано і ходити незручно. Тому було вирішено заасфальтувати територію, яка неможе бути постійно не облагородженою. Але схоже, що жителі так і залишаться без каналізації.

З настанням осіннього періоду, підганяються земельні роботи й по інших вулицях, де роботи розпочали приватні підприємства, або окремі громадяни, взявши відповідний дозвіл у відділі благоустрою. Проте, часто об'єкти не здаються у зазначений строк чи по їх завершенню не проводиться благоустрій даних територій. Як приклад, організація тепломережі вже майже рік прокладає комунікації по вул. Чкалова, проте темпи, з якими це робиться - не витримують жодної критики. Щодо громадян, то аналогічна проблема також існує. Аби змусити людей пришвидшити виконання робіт, працівники відділу благоустрою планують зробити об'їзд з метою перевірки виконання робіт у зазначений в ордері термін. Якщо порушення матимуть місце, буде складено акти, які направлять на розгляд адмінкомісії.
газета: 42 "Бучанські новини" від 17 жовтня 2008 року
Коментарів: 0
Додати коментар