» » » » Ветеранська команда ФК «Буча» перемогла в міжнародному турнірі

Ветеранська команда ФК «Буча» перемогла в міжнародному турнірі

У вересні ветеранська команда ФК «Буча» взяла участь у міжнародному турнірі, що проходив у місті-побратимі Тячеві. Свято футболу, яке є традиційним для наших західних сусідів, було приурочене святкуванню Дня міста Тячева.
Участь у міжнародному турнірі брали сім команд, які були розподілені на дві підгрупи. До першої підгрупи входили команди – ФК «Буча» та дві з міста-господаря змагань. У складі другої підгрупи були дві команди з Угорщини, команди з міст Хуст та Красилів.

У першому матчі ФК «Буча» перемогла одну із команд Тячева з рахунком 4:0, у другому – зіграла в нічию 2:2. Але такий результат бучанців влаштовував і вони вийшли до фіналу, в якому зійшлися з командою Красилова. Рахунок фінальної зустрічі 2:0 на користь наших земляків.

За наших футболістів вболівали Бучанський міський голова Анатолій Федорук та депутат міської ради, президент ФК «Буча» Василь Олексюк, які були присутніми на святі та підтримали команду в організаційному плані.
До Бучі земляки привезли Кубок переможців, який вручив капітану ФК «Буча» Віктору Сівішкіну легендарний український футболіст Леонід Буряк. Наш Святослав Вашуленко став кращим нападаючим турніру.
газета: №41 "Бучанські новини" від 10 жовтня 2008р.
ФК Буча
  0
Коментарів: 0
Додати коментар