» » » » Визначилися переможці турніру з міні-футболу

Визначилися переможці турніру з міні-футболу

5 жовтня, у другий день відзначення свята в Бучі, на стадіоні «Ювілейний» відбувся фінал турніру з міні-футболу серед бучанських команд, який організувала громадська організація «Правиця». У фінальній грі зустрілися команди ФК «Буча» та «Фенікс» (що представляв мікрорайон Склозаводська). Два тайми по двадцять хвилин пройшли дуже швидко, тому й гра була змістовною, насиченою та багатою на забиті голи.

Відчувалося, що кожен із гравців викладається на всі сто відсотків та намагається зробити все, аби стати лідером турніру. Проте, у подібних змаганнях не може бути двох переможців. Цього разу фортуна повернулася до ФК «Буча», гравці якої стали абсолютними переможцями змагань, що тривали місяць, і виграли з рахунком 4-0.

ФК «Фенікс» посіла друге місце, але є впевненість у тому, що ця команда про себе ще заявить. Адже вони грають у 3-й лізі Києво-Святошинського району і є одним з перших в групі «Б».

Учасників турніру з міні-футболу, в якому брали участь виключно бучанці, нагородили медалями та цінними подарунками, як і було обіцяно організаторами. Кубок переможця отримав капітан команди ФК «Буча» з рук Анатолія Дем’яненка, легендарного у минулому футболіста, який відзначив гарний рівень гравців і висловив сподівання, що футбол розвиватиметься у Бучі й надалі.

Привітав присутніх і міський голова Анатолій Федорук: «Місто молоде, спортивне і гравці, своєю участю у змаганнях підтвердили це» - сказав він у своєму звернені до команд.

Іван Лисенко,
головний організатор турніру, подякував усім гравцям за активну участь в спортивному житті міста та відзначив:
- Приємно, що до цієї гри ніхто не залишився байдужим. Скажу, що на цьому зупинятися не станемо. У планах – створити лігу, в якій гратимуть бучанські команди. Переконаний, що вони показуватимуть високі результати, що сприятиме розвитку бучанського футболу. Тож, найкраще – ще попереду! – запевнив він.
Окремо подякував спонсору турніру компанії «ТБС» та її керівнику Ярославу Трохимчуку, який не тільки приймає участь у футбольних баталіях, а ще й опікується дитячим футболом м.Буча.
Ми запитали представників деяких команд, що брали участь у турнірі з міні-футболу, про їхні враження від цих змагань.

Андрій Крупа, капітан команди ФК «Молодь»
Враження від цього турніру – лише найкращі. День Бучі в цьому році особливо вдався і однією з найприємніших несподіванок для всіх любителів футболу стала дана гра. Виявляється, у Бучі – дуже багато місцевих футбольних команд, що переконує – футбол у нас люблять. Родзинкою було те, що участь у турнірі могли брати непрофесійні футболісти.

Юрій Астащенко,
капітан команди «Арсенал»
Дуже хотілося б, щоб подібні заходи проводилися частіше. І щиро сподіваюся, що цей турнір з міні-футболу – лише початок. Адже участь у грі взяла максимальна кількість бучанців. Відчувається, що кожен тут один одному товариш, принаймні поза межами поля. Це – місцевий рівень гри. Є надія, що згодом вийдемо на вищий рівень, для початку хоча б на районний. Перший крок на шляху до цього – планові систематичні тренування. Зараз ми плануємо офіційно подати заяву до Федерації футболу щодо участь в регіональному турнірі. Тож, дуже вдячні організаторам гри за надану можливість виявити свої сили.

Ярослав Трохимчук,
Представник команди «Superstarці»
В першу чергу, хотілося б подякувати організаторам, ГО «Правиця». Адже коли в заході бере участь така велика кількість учасників – це чудово. Деякі представники нашої команди вже протягом багатьох років грають у вуличний футбол. І коли трапилася нагода зробити це більш організовано – ми зраділи та підтримали ідею. Побажання організаторам – не зупинятися на досягнутому та рухатися вперед.
газета: №41 "Бучанські новини" від 10 жовтня 2008р.
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Noodles

OFFline

  • Noodles (18)
  • Місцевий
  • 10 жовтня 2008 10:33
о!! я тут даже Макса Лавриненко знаю wink

0