» » » Ірпінь: Про право укладання договорів оренди комунального майна

Ірпінь: Про право укладання договорів оренди комунального майна

ІНФОРМАЦІЯ
Виконавчого комітету Ірпінської міської ради
про проведення конкурсу
на право укладання договорів оренди комунального майна
територіальної громади м. Ірпеня


1. Назва та місцезнаходження об'єкта оренди: не житлове приміщення площею 35,1 кв.м (в приміщенні дитячої юнацької спортивної школи) за адресою: м. Ірпінь, вул.Пролетарська, 40.

Балансоутримувач: Відділ освіти Ірпінської міської ради.
Ринкова вартість майна відповідно до звіту про незалежну оцінку станом на 30 червня 2008 року становить 193 172,85 грн. Без урахування ПДВ.
Початковий розмір річної орендної плати - не менше 5% від вартості приміщення, встановленої суб'єктом оціночної діяльності, без урахування ПДВ.
У подальшому орендна плата підлягає коригуванню на щомісячні індекси інфляції.

2. Назва та місцезнаходження об'єкта оренди: не житлове приміщення площею 251,0 кв.м (підвальне приміщення) за адресою: м. Ірпінь, вул. П.Комуни, 10.

Балансоутримувач: Ірпінський КЖЕП “Ірпінь”.
Ринкова вартість майна відповідно до звіту про незалежну оцінку станом на 30 травня 2008 року становить 1 381 692 грн. Без урахування ПДВ.
Початковий розмір річної орендної плати - не менше 4% від вартості приміщення, встановленої суб'єктом оціночної діяльності, без урахування ПДВ.
У подальшому орендна плата підлягає коригуванню на щомісячні індекси інфляції.

3. Назва та місцезнаходження об'єкта оренди: не житлове приміщення площею 122,3 кв.м (підвальне приміщення) за адресою: м. Ірпінь, вул. П.Комуни, 10.

Балансоутримувач: Ірпінський КЖЕП “Ірпінь”.
Ринкова вартість майна відповідно до звіту про незалежну оцінку станом на 30 травня 2008 року становить 673 231 грн. Без урахування ПДВ.
Початковий розмір річної орендної плати - не менше 4% від вартості приміщення, встановленої суб'єктом оціночної діяльності, без урахування ПДВ.
У подальшому орендна плата підлягає коригуванню на щомісячні індекси інфляції.

4. Назва та місцезнаходження об'єкта оренди: не житлове приміщення площею 170,0 кв.м за адресою: м. Буча, вул. Малиновського, 54.

Балансоутримувач: Відділ освіти Ірпінської міської ради.
Ринкова вартість майна відповідно до звіту про незалежну оцінку станом на 30 липня 2008 року становить 311 252 грн. Без урахування ПДВ.
Початковий розмір річної орендної плати - не менше 4% від вартості приміщення, встановленої суб'єктом ОЦІНОЧНОЇ діяльності, без урахування ПДВ.
У подальшому орендна плата підлягає коригуванню на щомісячні індекси інфляції.

5. Назва та місцезнаходження об'єкта оренди: не житлове приміщення площею 1 кв.м за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2а.

Балансоутримувач: виконавчий комітет Ірпінської міської ради.
Ринкова вартість майна відповідно до звіту про незалежну оцінку станом на 30 травня 2008 року становить 7424 грн. Без урахування ПДВ.
Початковий розмір річної орендної плати при розміщенні торговельного автомату для поповнення мобільних платежів 9% від вартості приміщення, встановленої суб'єктом оціночної діяльності, без урахування ПДВ.
У подальшому орендна плата підлягає коригуванню на щомісячні індекси інфляції.

Основні умови конкурсу для об'єкта:
- використання об'єкту оренди при найбільшому розмірі орендної плати;
- ефективність використання об'єкта оренди за цільовим призначенням відносно нежитлового приміщення за адресою м. Ірпінь, вул. Пролетарська, 40, що знаходиться в приміщенні ДЮСШ;
- розміщення соціально-реабілітаційного центру - дитячого містечка для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах за адресою м. Буча, вул. Малиновського, 54;
- дотримання вимог експлуатації об'єкта;
- належне утримання прилеглої території;
- здійснення певних видів ремонтних робіт;
- забороняється розміщення розважально-музичних закладів, нічних клубів, які шкодять відпочинку мешканців будинку та встановлення ігрових автоматів;
- належне виконання орендарем всіх обов'язків за договором оренди.

Для участі у конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд конкурсної комісії:
1. Заяву про участь в конкурсі (у встановленій формі);
2. Документи, що підтверджують сплату реєстраційного та гарантійного внесків;
3. Документи, які визначені наказом Фонду державного майна України від 14.11.2005 року № 2975 “Про затвердження переліку документів, які подаються орендодавцеві для укладання договору оренди державного майна";
4. Зобов'язання (пропозиції у встановленій формі) щодо виконання умов конкурсу та забезпечення плати (надаються у конвертах з написом “На конкурс", запечатаних печаткою учасника конкурсу);
5. Відомості про учасника конкурсу:
а) юридичні особи:
- нотаріально засвідчені копії установчих документів;
- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
- відомості про фінансовий стан (платоспроможність) учасника конкурсу з урахуванням дебіторської та кредиторської заборгованостей;
- довідка про те, що проти нього не порушено справу про банкрутство; неприбуткові організації - нотаріально засвідчену копію документів про реєстрацію неприбуткової організації;
б) фізичні особи:
- копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
- копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб'єкта підприємницької діяльності;
- декларацію про доходи.


Плата за реєстрацію заяви (реєстраційний внесок) у розмірі 17,00 грн. Перераховується до цільового фонду міської ради соціально-економічного розвитку міста:
Одержувач: місцевий бюджет м. Ірпінь
Розрахунковий рахунок: 31511931700007
Банк одержувача: ГУ ДКУ у Київській області м. Київ
МФО 821018 ЄДРПОУ: 23569441

Грошові кошти у розмірі 10% від суми річної орендної плати (гарантійний внесок) перераховується на рахунок одержувача коштів виконавчого комітету Ірпінської міської ради:
Одержувач: Виконавчий комітет Ірпінської міської ради 08200, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а Розрахунковий рахунок: 37110026003241
Банк одержувача: ГУ ДКУ у Київській області м. Київ
МФО 821018 ЄДРПОУ: 05408846

Конкурс буде проведено через 30 днів після опублікування інформації в газеті “Ірпінський вісник" за адресою м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2а (кім.13) о 10 годині.
Кінцевий термін подання документів для участі у конкурсі - за 6 днів до проведення конкурсу.
Документи Приймаються за адресою м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2а (кім. 8). Довідки за телефоном - 56-056.
газета: "Ірпінський Вісник"
  0
Коментарів: 0
Додати коментар