» » » » Українська молодь відмовляється від алкоголю та паління

Українська молодь відмовляється від алкоголю та паління

В Україні розпочато молодіжний рух, який має на меті змінити „моду” палити та вживати алкоголь на „моду” бути здоровим, сильним та успішним. Цей рух організовано у рамках боротьби з дитячим алкоголізмом та палінням в Україні, також це відкрита противага з боку молоді засиллю алкогольної та тютюнової реклами.

Згідно з останніми дослідженнями Всесвітньої організації охорони здоров’я саме українська молодь та підлітки займають перше місце у світі по вживанню алкогольних напоїв (40%!).

Спартакіада „Діти Пересвіту”, яка відбулася 1 жовтня у місті Буча на стадіоні „Ювілейний”, стала першим кроком боротьби за здоров’я дітей та підлітків і розпочала цілий цикл спартакіад, які протягом цього року відбуватимуться серед шкіл Київщини.

Зібрали дітей разом, заради спорту та виховання здорового покоління, організатор - об’єднання „Пересвіт”, за підтримки Політичної партії „Пряма Дія” та за сприянням Ірпінського міського виконавчого комітету.

За словами, лідера „Прямої Дії” Володимира Жаркова, „Спартакіада "Діти Пересвіту" є важливою частиною великої програми, головними цілями якої є популяризація здорового способу життя, створення умов для розвитку спорту та боротьби з вживанням алкоголю, палінням та наркоманією. Ця альтернатива дитячого дозвілля спрямована на зміщення пріоритетів у молоді з вживання алкоголю та паління, на моду бути здоровим та сильним”.
У спартакіаді взяли участь шкіл Бучанського та Ірпінського району.
Учні змагалися між собою з дисциплін загальної шкільної підготовки. Програма включала в себе стрибки у довжину, метання медболу, змагання з армрестлінгу, спрінгтерський біг, перетягування канату та інше.

Протягом 3 годин команди шкіл боролися за призові місця. Золото завоювала Бучанська школа–інтернат, друге місце посіла Ірпінська ЗОШ №3, володарем бронзи стали учні Бучанської ЗОШ №4.

Переможці та учасники за свої старання отримали медалі та цінні призи. Проте, для організаторів головним було донести розуміння необхідності залишатися здоровим, виховати у дітей звичку боротися та перемагати, в першу, чергу самого себе.

Прикро, що наші діти орієнтуються на видатних людей, артистів, спортсменів, які ніби і за здоровий спосіб життя, та за пристойні суми пропагують зовсім не спорт. І цим дають зрозуміти підростаючому поколінню, що можна все, не дивлячись на наслідки.

Саме такі заходи, як Спартакіада „Діти Пересвіту” зможуть переорієнтувати дітей на здорове та активне дозвілля.Кільбурт Сергій

інші фото - в галереї
  0
Коментарів: 0
Додати коментар