Міні-міс Ірпінь - 2008 » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини

Міні-міс Ірпінь - 2008

Черговою сходинкою до апогею Дня міста був міський конкурс учениць молодших класів - "Міні-міс Ірпінь - 2008".

11 дівчаток віком 8 - 11 років з 10 наших шкіл взяли участь в цьому конкурсі. Крім демонстрації майстерності перукарів, які зробили дівчаткам ну просто чудові зачіски, кравців - бо кожна намагалася одягнутися найефектніше, дівчатка змагалися ще й у вмінні виявити власну творчу і артистичну майстерність.

Визначало переможниць поважне журі, очолюване Ігорем Михайлишиним - заступником міського голови з гуманітарних питань. До складу журі увійшли:
начальник відділу сім'ї та молоді Олександр Ярмош, завідуюча міським методичним кабінетом Ніна Шкарпітко, головний спеціаліст відділу у справах сім'ї та молоді Лілія Кікоть, спеціалісти відділу освіти Тетяна Панасюк і Катерина Пастушенко, хореограф міського Будинку культури Ірина Гірник.

Дівчаткам належало пройти випробування в трьох конкурсах: "Краса в імені твоїм", "Світ захоплень", конкурсний вихід "Повний місяць".В першому конкурсі дівчата виявили і лаконічність, змальовуючи - що ж сподобалося батькам в імені, яким вони назвали свою улюблену доньку, і оригінальність, по-своєму трактуючи принади свого імені.
Другий конкурс був, мабуть, найцікавішим і найбільше розкривав талант і характер конкурсанток.

Лоліта захоплено співала "Крылатые качели", Анастасія - "Чунга-чанга", Анна намагалася виявити - куди іде дитинство. Аліса розповідала у віршованій формі про природу і матусеньку, і, що дуже приємно, саме у неї ми врешті почули українську мову. Дарина причарувала залу перевтіленням у чорну кішечку, Єлизавета - танком. Симпатична Сніжана артистично виступила з іграшковим ведмедиком на руках. Алла другою після Дарини наголосила, що вона є українка і конкурс проводиться в українському місті, і співала українською мовою, що "пісня лине далі барвистою луною, а всі, хто в цьому залі, - повторюйте за мною".

Слушне звертання - може хоч діти привчать нас спілкуватися рідною мовою. Валерія і Юлія з партнерами із запальним вогником і грайливим кокетством танцювали румбу, Маргарита була неперевершеною циганкою.
Належний супровід забезпечили ансамбль сучасного та класичного танцю "Грація", ансамбль танцю "Подоляночка" і, безумовно, загальна улюблениця Софійка Тернова, першокласниця школи № 2, яка поділилася з нами своєю радістю: "В мене сині оченята, як у тата". І особисто мене причарували щирістю і якоюсь особливою дитячою привабливістю Христина і Анюта, а біля них і мама Люда.

Але повернемося до самого конкурсу. Він виявився досить напруженим: четверо дівчаток отримали найвищу оцінку. Довелося проводити додатковий конкурс - "Принцеса на горошині": дівчаткам під п'яточки підкладали горошини, щоб вони визначили їх кількість.Після дебатів журі вирішило: всі дівчатка, безумовно, талановиті. Кожна з них - це особистість і заслуговує на відзначення.

То ж вердикт суддів:
Аня Потьомкіна - "Міс Конгеніальність";Аліса Лисюк - "Міс Глядацьких симпатій";
Сніжана Чернова - "Міс Чарівність";
Алла Мельниченко - "Міс Лаконічність",
Валерія Тарганова - "Міс Артистичність";
Юлія Ключ - "Міс Фотогенічність",
Маргарита Ховріна - "Міс Оригінальність";
Дарина Матяш - "Друга віце-міні-міс Ірпінь - 2008";
Єлизавета Куценко - "Перша віце-міні-міс Ірпінь - 2008";
Лоліта Уріадкопелі - "Міні-міс Ірпінь - 2008".


Поздоровимо дівчаток і побажаємо в недалекому майбутньому, як тільки зможуть позбутися коротенького "міні", змінити, хоч і дуже тепле і дороге нам, "Ірпінь" на "Україна", "Європа", а далі і "Світу".фото автора
газета: №38 газета "Ірпінський Вісник" від 26 вересня 2008р.
Олег Множинский
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.