» » » Ірпінь: інтерв`ю в міському викономі

Ірпінь: інтерв`ю в міському викономі

Напередодні дня міста Ірпеня наш кореспондент завітав до заступника міського голови Вячеслава Здольника, який сьогодні безпосередньо опікується червоною датою календаря нашого міста: 20-21 вересня 2008 року.

- Які заходи планується виконати з нагоди святкування дня міста?
- Питання будівництва доріг, благоустрою міста, освітлення, управління комунальним господарством вирішується ці-ленаправлено. За 8 місяців у 2008 році було закладено в будівництво і капітальний ремонт 13 млн грн, до початку зимового періоду плануємо закласти ще тисяч 700800 грн. 13 млн грн направлені на капітальний ремонт таких вулиць: Жовтнева, Ленінградська (з розворотною площадкою для всіх автобусів), Дзержинського, що відремонтрована на 100 % до дня міста, Озерна, 3-го Інтернаціоналу. Новоскольсь-ка закінчена, встановлено освітлення, почали роботи з першого півріччя і закінчили в другому. В цілях безпеки головну увагу звернено на дошкільні заходи та на прилеглих територіях встановлено освітлення. В школах встановити антивандальні світильники.На сьогоднішній день готуються: тротуари на вулицях, де ми робили тверде покриття (для безпеки дорожнього руху громадян), заміна лежачих приладів примусового зниження швидкості (на заміну нестандартних - виділено кошти та заключено договори), заміна і закупівля до-рожних знаків. Зробили розмітку проїз-джої частини, пішоходних переходів, розподільчих смуг, покрашено бордюри. Придбано 1167 табличок з назвами вулиць міста і вже частково встановлено. Для благоустрою потреб громадян зроблено тверде покриття на площадках та їх прилеглих територіях. Після дня міста планується покласти плитку. Раніше не було вирішено питання щодо твердого переходу по кладовищу, на що вже виділено кошти і міськвиконком цим займається.

- Чи почалась реконструкція парку Перемоги, на якому вона етапі і що заплановано?
- Крім коштів, що закладені у міському бюджеті, виконкомом і міською радою були залучені додаткові кошти, надана матеріальна допомога від інвесторів для ремонту і будівництва парку, що пролягає до школи № 17. Сьогодні прокладена центральна алея, збудовано 2 дитячих майданчики, створено відділ для прибирання території парку. Виділено кошти на освітлення парку - 299 тис. грн.

- Крім основних заходів, які відпрацьовує виконком і міська рада, є багато моментів, що суттєво впливають на загальний стан благоустрою міста. Які саме?
- Це болюче питання. На сьогоднішній день розробляються документи для обладнання стоянки для транспорту по вул. 3-го Інтернаціоналу. Прикладом цього є проведення робіт по обидві сторони Укртелекому, будівництво тротуару та зупинок біля готелю, лікарні, на перехресті вул. 3-го Інтернаціоналу і вул. Тургенєвської та по Мінеральній навпроти суду. Розробляється документація по будівництву і ремонту вул. Центральної (з обох сторін), реконструкції парку, що прилягає до залізничних колій. Стосовно вивозу сміття. Було закуплено 3 авто: МАЗ и два ЗІЛа, створено 17 майданчиків з контейнерами для сміття і буде створено 10 нових.
газета: №37 газета "Ірпінський Вісник" від 19 вересня 2008р.
Андрій Гачков
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.