» » » Буча: Будинки утеплюватимуться за новими технологіями

Буча: Будинки утеплюватимуться за новими технологіями

Вітчизняні вчені представили новітні розробки по утепленню та гідроізоляції споруд різного призначення. Вони полягають у створенні спеціальної плівки – пасти «Керамоізол», яка здатна нівелювати зовнішню температуру повітря і утримувати тепло всередині. Крім того, нові технології мають тепло -, волого -, звукоізоляційні та антибактеріальні властивості.

Плівка, діаметром в 1 мм, утримує ту ж кількість тепла, що й 4-ох сантиметровий шар мінеральної вати. Такі технології планують застосовувати й в Бучі.

Новий матеріал – стійкий, він не розсипається та має термін дії у 100 років. При цьому, плівка не виділяє жодних токсичних речовин і є екологічно чистою, може контактувати з будь-яким барвником. Залежно від потреби, плівка наноситься, як на внутрішні стіни помешкання, так і на зовнішні стіни будинку, або ж на рельєфні поверхні, якщо їх потрібно захистити від погодних явищ.

Для прикладу, подібний досвід уже був застосований у великих містах, таких як Дніпропетровськ та Одеса. Матеріал пройшов усі випробування і утепленні за новими технологіями багатоквартирні будинки якісно слугують тамтешнім жителям. Адже температурний режим експлуатації керамоізолу від – 50 градусів до + 220 градусів Цельсія.

За словами начальника відділу житлово-комунального господарства Бучанської міської ради Юрія Бєсєднікова, у Бучі також планується застосувати цю технологію до декількох житлових будинків. Будуть утеплюватися будинки, які неможливо привести до ладу іншими способами. Наприклад, багатоповерхівка по Тарасівській, 12-А та по Склозаводській, 3. В будинку, що по Склозаводській, постійно промокає зовнішнє стіна і від тривалої вологості страждають жителі. Якщо технологія підтвердить усі очікування, то цілком можливо, що її застосовуватимуть і до решти житлового фонду Бучі – будинків, які сьогодні мають проблеми з утриманням тепла.

«Якщо, за підтримки депутатського корпусу, цю програму вдасться реалізувати, то я переконаний, що вона дасть дуже добрий результат. Крім того, ми можемо потрапити під державну програму Міністерства житлово-комунального господарства і фінансування надходитиме з державного бюджету, що зменшить навантаження на місцевий бюджет Бучі», - каже Юрій Борисович.

До робіт спеціалісти готові приступити вже в цьому році. Але оскільки бюджет уже сформований, то можуть виникнути труднощі. Якщо кошти все таки віднайдуть, то утеплювати будинку почнуть найближчим часом. В іншому разі – програма буде врахована при формуванні бюджету на 2009 рік.
газета: №39 "Бучанські новини" від 26 вересня 2008р.
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Василий

OFFline

  • Василий (2)
  • Користувачі
  • 29 вересня 2008 14:46
Утепление домов это дело нужное особенно старый жилой фонд 5-9этажные дома.
В свсе время занимался расчетами окупаемости такой вот экономии. И интерестные цифры для себя получил что для 5-9этажных домов срок окупаемости такой реконструкции составит около 15лет при учете роста цен на газ и тепло.
Двух и трех етажные дома не смотрелись даже в качестве исходных данных так как грамотный теплотехник скажет что затраты на утепление и те потери тепла которые имеют ети дома будут выше чем например в 5 этажке и средняя окупаемость соответственно будет выше. Так что такие дома только под снос, ето учитывая что жилищный фонд Бучи уже давно перевалил за 40 летний рубеж.
Хочу обратить внимание как жильцов двух этажных домов расположенных по ул. Энергетиков, которые были утеплены , городские власти так и контролирующие службы что утепление производилось с жесточайшим нарушеним строительных норм, а именно ДБН В.2.5-20-2001 Газоснабжение в котором запрещено "замуровывание" наружных газопроводов во избежании взрывоопастной ситуации. Второе, старые балконы ну ни как не подходят под новый фасад здания - почему этот вопрос не продумали или хотели побольше отхапнуть. И третье, если посмотреть на то как сделали откосы, а их вообще не сделали то что будет когда туда попадет вода и все начнет цвести я не говорю уже о теплопроводных характеристиках утеплителя.
Интерестно было бы услышать мнение жителей этого дома, городского совета и других организаций которые причастны были к такому безобразию

0