» » » „Поздоровлення” Ірпеню від телевізійної служби новин до дня міста

„Поздоровлення” Ірпеню від телевізійної служби новин до дня міста

Два дня поспіль, в вівторок та середу служба новин ТСН намагається передавати новини про події в Ірпені стосовно "побиття відвідувачів" 9 вересня 2008 року в приміщенні розважального закладу "Центробар", що знаходиться на привокзальній площі міста. І це, схоже не кінець, в четвер ТСНівці знову були в Ірпені …

Цього року день народження міста буде проходити в напруженій ситуації, бо на позавчорашній матеріал на каналі 1 + 1 вже 17-го вересня міністр внутрішніх справ Луценко зробив заяву, що зафіксовані камерою спостереження дії міліції потребують внутрішнього розслідування. Таким чином, якісь протизаконні дії чи то відвідувачів, чи то охорони закладу спровокували жорсткі дії міліції, а ТСН зробила свій "внесок" — звинуватила владу Ірпеня в наявності зв'язку між діями міської влади і міліцейської структури обласного підпорядкування. Можливо, що навіть без висновків міністра Луценка наші колеги-журналісти вже продемонстрували — наскільки суттєво відірвалися від місцевих реалій. Бо до обласної міліції міський голова має таке ж відношення, як звичайний мешканець, що зателефонував "02". Але про це пізніше.

Нагадаємо, що свідченням розвитку і вирішення питання фінансування багатьох програм є наполегливість Олега Бондаря у відносинах з підприємцями, що мають бізнес в місті і добру репутацію, в тому числі і у відносинах із місцевою владою.

Чому ж тоді саме цей нічний заклад "нагороджено" увагою ТСН зі звинуваченням місцевої влади на всю Україну в замовленні інциденту, що стався в клубі "Центробар"? Очевидно, лише те, що це була невідомо чому і ким ініційована спецоперація міліції в цьому клубі, а пізніше надана відеозйомка з камер спостереження закладу, з чого і зроблено телесюжет ТСН. Чому ж цей інцидент був поставлений в залежність від рішень міського голови?

Про це дуже цікаво було дізнатись новому редактору "Ірпінського вісника" В.Еннанову, бо вже 7 днів минуло з моменту видачі міським виконкомом розпорядження про початок роботи комісії з передачі майна і приміщень редакції газети в його оперативне розпорядження, немає лише правоохоронця, що складе протокол входу комісії до приміщень, що належать редакції. Дійсно, в силу драматичних обставин зміни головного редактора Т.Душка, що втік з ключами і печаткою Ірпінського комунального підприємства, при відкритті редакції закон вимагає присутності міліціонера, що ніяк не може дійти з Мінеральної, 7 (будинок 1) на Мінеральну, 7 (будинок 3).

Це цікавий факт з приводу "впливовості" міського голови на дії місцевої міліції та міліції взагалі. Тому спитаємо: кому може бути вигідний такий сценарій, коли вся Україна побачила дії міліції із застосуванням явно неадекватних силових заходів в Ірпені, які були продемонстровані професійно змонтовану кольоровому ролику з камер спостереження "Центробару"?

На цю тему ми поспілкувались із Костянтином Карєвим, начальником юридичного відділу міськвиконкому.

"Для чого міській владі діяти поза правовим полем, якщо директор "Центробару" оперує незаконними паперами, називаючи це в телесюжеті фактом? Але в міськраді відомі інші факти: у ФОП Ляшенко немає жодного дозволу на будівництво, відсутня належним чином погоджена і затверджена документація. Тому немає комплексної державної експертизи, а цей факт для громадського закладу дуже серйозне порушення — хто відповідає за безпеку громадян? Тому, яка може бути позиція міського голови?

Так, дійсно, фактом у сюжеті виступає лише те, що показуючи на камеру папір з печаткою акту, що сьогодні не має юридичної сили, керівник закладу Ляшенко стверджує, що, поспілкувавшись з міським головою віч-на-віч, вона "виведе його на чисту воду”.

Це вже було сьогодні, 18-го вересня, в день, коли виходить "Ірпінський вісник". Кореспонденти з ТСН переконали Бондаря в необхідності такої зустрічі.

Чому ні? Як не подивитися в очі тому, хто з таким нахабством, коли спочатку чуються звинувачення з центрального каналу на адресу міського голови, а потім — хочуть його повідомити про факти? Невже вони будуть новими?

На жаль, на це розраховувати важко — будівля споруджена з суттєвими порушеннями законодавства. Закон не дозволяє стовідсоткову забудову ділянки, і залізна дорога проходить на відстані, що заборонена для громадського місця. Без суттєвої реконструкції не обійдешся.

Для тих, хто вміє добувати папери під ковдрою, народна мудрість каже: "на всяку криву дірку знайдеться й кривий кілок.”

Тому Олегу Бондарю мешканці міста бажають рішучості і впевненості не тільки під час святкування дня міста а і в подальшій розбудові дійсно потрібних суспільних об'єктів міста, і забезпеченні комунальних підприємств досвідченими кадрами.

А новому керівництву "Ірпінського вісника" — гідних справ і не тільки до свята кольорових видань про Приірпіння, нашу природну скарбницю і її мешканців, бо "по справам нашим нам і повернеться".


Павло Стреляний
газета: №37 газета "Ірпінський Вісник" від 19 вересня 2008р.
  0
Коментарів: 6
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
time

OFFline

 • time (4)
 • Місцевий
 • 20 вересня 2008 21:02
Помоему автору эту статью заказали. Слишком уж он напористо выгораживает власти. И делает выводы не на чем не основываясь. У тебя есть оригинал той записи, что ты говоришь, что она смонтирована?

0
administrator

OFFline

 • administrator (328)
 • Адміністратори
 • 20 вересня 2008 21:09
+1

опубликовал эту новость на правах "Имею мнение" - на больше не тянет.

0
Vlada

OFFline

 • Vlada (1)
 • Місцевий
 • 21 вересня 2008 00:54
Ляшенко вже двічі вигравала у Бондаря суди, так що Карєв каже неправду про відсутність у неї документів. Якщо б вона погодилась дати Бондарю хабар в 15000 доларів, то ніхто б і не подивився, що вона там будує.
До речі, "професійно змонтований кольоровий ролік" автор хоч раз бачив? Це відео знято нерухомими камерами зі стелі, має посекундний таймер і майже все чорно-біле :) Може вам оригінал показати?

0
дмитрий100

OFFline

ето жистоко ,а я за нево голосовал ненадо било етово делать ,большая ошибка.я сожалею

0
partizantv

OFFline

 • partizantv (24)
 • Місцевий
 • 22 вересня 2008 07:14
Як Луценко "Беркут" за погроми покарає

Кстати, в Буче на улице Енергетиков хозяева нового развлекательного центра "дали взятку" городу, выложив плиткой всю нечетную сторону улицы вплоть до книжного магазина. И я был свидетелей, как Федорук лично распорядился снять бракованную и положить какую-то другую. Все работяги сняли, заменили у же застывшую "подложку" под плиткой и положили наново. Такая, блин, власть нехорошая.
Даешь, работу, как в СССР, а зарплату как в Европе!

З приводу розшуку на робочому місці редактора "Ірпінського вісника" Тимура Душка міліція звертається до мешканців будинку-гуртожитку ЮТЕМ по вул.Енергетиків, 19а з приводу їх сусіда Душка та його гостя Ляшенко в кв.13. В інтернеті є повідомлення про напад на його помешкання. Прохання повідомити їм, що вже з квартири можна виходити і зателефонувати до ірпінського райвідділу 6-13-35, щоб надати свідчення.

0
jEKA

OFFline

 • jEKA (15)
 • Місцевий
 • 26 вересня 2008 22:21
Бондарь-это тот же янукович,токо пожеще и понаглее...А "Беркуту" ниче не будет...мусора своих как всегда отмажут..А те кого побили,держитесь пацаны,я мысленно с вами... bully

БЕВ-тчка

0