» » » Буча: відкриється нове відділення пенсійного фонду

Буча: відкриється нове відділення пенсійного фонду

Незабаром ми будемо вдруге святкувати День Бучі, в статусі міста обласного значення. За час, що минув, мали змогу переконатися – слова посадовців про розвиток Бучі, відкриття у ній необхідних соціальних служб та можливість отримати послугу безпосередньо на місці – не лише слова. Усі задуми поступово втілюються у життя. Минулого року відбулося урочисте відкриття сучасного приміщення Управління праці та соціального захисту, а в цьому – на День Бучі буде відкрито відділення Пенсійного фонду. Яким воно буде та яку користь принесе громаді, розповідає Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

- Анатолію Петровичу, незабаром у Бучі відкриється відділення Пенсійного фонду. Де буде розташована дана установа і що вона собою представлятиме?
- Відповідно до наміченого плану щодо облаштування в нашому місті специфічних соціальних служб, які б слугували територіальній громаді, ми, починаючи ще з минулого року, почали вести ділову розмову з Головним управлінням пенсійного фонду України, з його структурним підрозділом у Київській області стосовно налагодження роботи даного підрозділу в нашому місті. Зокрема, мова йшла про відкриття чи то філії, на первинному етапі, чи то взагалі повноцінного пенсійного управління задля задоволення потреб жителів, які потребують цієї послуги. Адже це було б зручно для підприємств, підприємців, установ, організацій та для жителів, які безпосередньо отримують послугу в даних державних установах.
У цьому році, зрештою, була досягнута домовленість. У комунальну власність територіальної громади, Бучанською міською радою придбано приміщення по вул. Енергетиків (навпроти КЖЕПу). Триповерхова будівля дасть змогу в повній мірі облаштувати повноцінне управління з усіма допоміжними службами: з розрахунковим центром та іншими підрозділами, які слугуватимуть для наших жителів.

- Коли саме жителі зможуть отримувати відповідні послуги вже у Бучі?
- Плануємо, що до Дня міста, а його ми традиційно святкуватимемо 4 жовтня, дана установа відчинить свої двері. Звичайно, є певні технічні питання, пов’язані з оснащенням, бо в процесі бюджетного року зробити коригування як в державному бюджеті, так і в бюджеті самого відомства – досить проблематично. Але ми думаємо, що після того, як керівництво області та держави побачить, що ми пропонуємо для наших пенсіонерів, ветеранів та й самої структури пенсійної вертикалі України, то вони знайдуть можливості та кошти, аби успішно ввести приміщення в експлуатацію. Ці декілька місяців будуть організаційними, бо потрібно перенести банк даних, справи, укомплектуватися кадрами, налагодити роботу технічно. А з нового бюджетного року, з 1 січня, дана установа буде працювати на повну проектну потужність.

- Структурно, це буде філія пенсійного фонду чи повноцінне відділення?
- Вважаємо, що технічні питання в процесі року остаточно вирішаться. І те, як воно буде називатися до кінця року – не настільки вже й важливо. Важливим є те, що в новому бюджетному році, по самій структурі пенсійного фонду України, буде вживатися назва – Бучанське управління пенсійного забезпечення в Київській області.

Усі три поверхи даної будівлі будуть ефективно задіяні. Спочатку планувалося розмістити на першому поверсі одного з приміщень розрахунковий центр, щоб комунальні послуги, які надають всі підприємства різних форм власності, можна було б звести в єдину мережу, створити інформаційну базу. Але, мабуть, створимо цей відділ на другому поверсі, а на першому – максимально розмістимо служби, які надаватимуть послуги великій кількості людей, особливо людей похилого віку.
Відкриття відділення пенсійного фонду ще раз засвідчує, що влада, зокрема місцева, переймається проблемами людей пенсійного віку, до яких потрібно шанобливо ставитися хоча б за те, що вони нам залишили у спадок. Тож, найближчим часом у нашому місті відкриється ще одна соціально орієнтована новобудова, яка буде слугувати територіальній громаді.

- Скажіть, які ще служби планується відкрити у Бучі найближчим часом?
- До кінця року у нас буде відкрито нотаріальну контору, управління юстиції, судово-виконавчу службу. Уже практично підготовлений та узгоджується Указ Президента про відкриття в нашому місті Бучанського міського суду. Є напрацювання щодо розміщення в Бучі й Київського обласного окружного суду, що буде другою судовою установою. Це, в свою чергу, потягне і відкриття прокуратури, що відкриє можливість налагодження роботи міського відділу внутрішніх справ. Відбувається, в позитивному розумінні, ланцюгова реакція, бо відкриття однієї структури тягне за собою іншу. Звичайно, відчувається певний дискомфорт, пов’язаний з браком приміщень у місті. Але міській раді, виконавчому комітету до снаги вирішити всі ці питання. І так як ми й планували, за два, максимум три роки наше місто буде мати повну мережу закладів, які є в будь-якому іншому місті обласного значення чи в районному центрі.

- Мабуть, на загальному фоні розбудови міста, кидається в очі непрезентабельний вигляд поштового відділення «Укрпошти» в Бучі. Чи буде якимось чином дане приміщення приведене до ладу?
- Звичайно, те що є – воно не може влаштовувати нас, як місцеву владу, а особливо жителів – користувачів цієї послуги. Скажу наступне, воно не влаштовує і той колектив, який працює в цьому приміщенні. Але разом з тим, наші непоодинокі звернення до керівництва «Укрпошти» щодо облаштування існуючого, або придбання нового приміщення, поки що не знаходять свого позитивного вирішення. Проте, і це питання найближчим часом буде розв’язано, тому що ми вийшли з пропозицією до «Укрпошти» розмістити поштове відділення у новобудовах, де, відповідно до технічного завдання, ми передбачаємо такі об’єкти. Зараз відбувається реконструкція вулиці Комсомольської, навпроти якої є торгівельний центр. Зрозуміло, що буде розгорнута робота по облаштуванню самої вулиці Островського, на якій розташоване поштове відділення.

Свого часу, нам вдалося вирішити питання із «Укртелеком» щодо облаштування їхньої території. Та, то була краплина того, що потрібно було зробити з даною будівлею.

На жаль, в приміщенні «Укртелеком» - працюють два співвласники, а нам добре відомо: де дві і більше господинь – толку мало. Але, згодом, поштове відділення, так як і має бути, стане одним з найкращих споруд в нашому місті.
газета: №38 "Бучанські новини" від 19 вересня 2008р.
  0
 Інші новини по темі:
В Бучі створять перший в області центр соціальних послуг

В Бучі створять перший в області центр соціальних послуг

Буча та регіон
Перейменовано Ірпінський пенсійний фонд України

Перейменовано Ірпінський пенсійний фонд України

Буча та регіон
Пенсійний фонд інформує: Пенсія в Бучі виплачена вчасно

Пенсійний фонд інформує: Пенсія в Бучі виплачена вчасно

УПФУ в місті Буча інформує
Пенсійний фонд м.Буча співпрацює з громадською організацією інвалідів «Відгук»

Пенсійний фонд м.Буча співпрацює з громадською організацією інвалідів «Відгук»

УПФУ в місті Буча інформує
Пенсійний фонд про опитування пенсіонерів

Пенсійний фонд про опитування пенсіонерів

УПФУ в місті Буча інформує
Пенсійний фонд: Підключено додаткові номери контакт-центру

Пенсійний фонд: Підключено додаткові номери контакт-центру

УПФУ в місті Буча інформує
Управління Пенсійного фонду міста Буча інформує

Управління Пенсійного фонду міста Буча інформує

Публічна інформація
Обов’язкова сплата єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду

Обов’язкова сплата єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду

УПФУ в місті Буча інформує
Обов’язкова сплата єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду

Обов’язкова сплата єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду

УПФУ в місті Буча інформує
У Бучі відкрилося управління Пенсійного фонду України

У Бучі відкрилося управління Пенсійного фонду України

Буча та регіон
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
tan

OFFline

 • tan (3)
 • Місцевий
 • 23 вересня 2008 19:19
Рейдерством забрал здание у предпринимателей и довольный расказывает, как плодотворно он потрудился. Бог всё видит и такой подлости не простит. Все своё время.

0
jEKA

OFFline

 • jEKA (15)
 • Місцевий
 • 26 вересня 2008 22:00
А вы беджняги - предприниматели сразу обеднели,хоть бы молчал уже... am

БЕВ-тчка

0
tak_prosto

OFFline

 • tak_prosto (1)
 • Користувачі
 • 30 жовтня 2008 09:45
Уважаемый jEKA! Возможность добавлять комментарии к статье предусмотрена администрацией для того, чтобы читатели могли высказать свое мнение (как это и сделал tan)! А реплики типа: jEKA, выглядят весьма некорректно. Предприниматели в этой ситуации действительно остались "не у дел", и имеют право на подобные высказывания.

0