Футбол: Чемпіонат України серед ветеранів

ФК «Буча» - ФК «Бастіон» 2:3
У неділю, 14 вересня на стадіоні «Ювілейний» відбувся матч до 1/8 Чемпіонату України з футболу серед ветеранів.

Уже перші хвилини матчу дали зрозуміти, що гра буде яскравою та напруженою. Суперники не поступалися один одному ні у швидкості, ні у фізичній підготовці. І от, на 9-й хвилині першого тайму у ворота «Бастіону» (місто Миколаїв) потрапив перший гол, забитий бучанською командою. Хоча ця подія навряд чи додала оптимізму гостям із Миколаєва, проте знервованості у їхніх діях також не відчувалося. Гра велася планомірно та виважено. Удар у відповідь був нанесений за хвилину до арбітерського свистка, що сповіщав про закінчення першого тайму.

Рахунок – 1:1.

Після перерви, здалося, що гра дещо сповільнилася, а футболісти поводили себе на полі трохи мляво. Проте, такий «після відпочинок» тривав недовго. На 14-й хвилині другого тайму ФК «Бастіон» забив другий гол у ворота бучанців. Але наші земляки не так-то просто здаються.

За дві хвилини потому, ФК «Буча» зрівняла рахунок, забивши у ворота супротивника гол. Рахунок – 2:2. Та вже за мить, на 17-й хвилині другого тайму, у ворота бучанців полетів третій, вирішальний гол. Мабуть, таке наростання пристрастей Буча не бачила давно.

По-спортивному розлючені наші футболісти намагалися відігратися, але марно – до кінця гри, незважаючи на те, що було чимало гострих моментів і сприятливих можливостей, рахунок залишився незмінним – ФК «Буча» - ФК «Бастіон» 2:3.

Нагадаємо, що 21 вересня у Миколаєві відбудеться гра у відповідь між цими двома командами.

Маємо надію, що у гостях наші спортсмени проявлять себе краще і привезуть додому перемогу.