» » » Проблеми БТІ у Бучі - вирішуються

Проблеми БТІ у Бучі - вирішуються

У Бучі відбувся семінар з головними бухгалтерами та економістами Бюро технічної інвентаризації Київської області.. Його ініціаторами та організаторами виступила Асоціація БТІ області, Управління житлово-комунального господарства при Київській обласній раді, КЗ КОР «Навчально-курсовий комбінат».

На порядок денний семінару було винесено два питання, що стосувалися проблем формування вартості однієї нормо-години на роботи та послуги, які виконуються бюро технічної інвентаризації, та формування загальногосподарських витрат.

Учасників семінару з початком його роботи привітали начальник управління з питань комунальної власності Сергій Крапівін та заступник міського голови м. Буча Віктор Фальковський.

«БТІ повинні надавати якісні послуги, вартість яких має бути обґрунтована і доведена до кожного жителя області», - наголосив у своєму виступі Сергій Крапівін.

Віктор Фальковський, як представник органів влади місцевого самоврядування, дав коротку характеристику діяльності депутатського корпусу в плані соціально-економічного розвитку міста та забезпечення життєдіяльності громади в нинішніх умовах. І, зокрема, в наданні послуг та виконанні робіт бюро технічної інвентаризації мешканцям населеного пункту, яке зовсім недавно набуло статусу міста обласного значення.

Генеральний директор комунального об`єднання Київської обласної ради «Асоціація БТІ» Оксана Власенко у своєму виступі спинилася на проблемах, які накопичилися сьогодні в БТІ області. Це, насамперед, недосконалість законодавчої бази, що призводить до трактування одних і тих же дій по-різному, відсутність освітньої підготовки кадрів (адже жоден ВУЗ України не готує працівників БТІ). Та і з приміщеннями теж виникають гострі питання.

Крім того, на її думку, важливою проблемою є те, що на Київщині лише частина Бюро технічної інвентаризації знаходяться у комунальній власності обласної ради. А це призводить до хаосу та невизначеності, що, в свою чергу, породжує безліч скарг Київщини на роботу БТІ області загалом. Оксана Миколаївна також повідомила про те, що вони спеціально запросили аудиторську фірму з метою одержати чіткі законодавчі рекомендації для налагодження і поліпшення роботи БТІ Київської області.

У ході семінару його учасники на всі поставлені запитання одержали вичерпні відповіді від головного спеціаліста територіального відділення Антимонопольного комітету в Київській області Ірини Поліщук, заступника начальника контрольно-ревізійного управління в Київській області Людмили Буток, начальника відділу державної інспекції контролю за цінами в Київській області Івана Реви, директора аудиторської фірми «Віта-Поштова» Оксани Куліченко.
газета: №37 "Бучанські новини" від 12 вересня 2008р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.