» » » Бучанські колективи стали лауреатами Міжнародного фестивалю

Бучанські колективи стали лауреатами Міжнародного фестивалю

У липні цього року, в одному з найкращих дитячих центрів країни «Молода гвардія» відбувся фінал Міжнародного фестивалю «Всі ми діти твої, Україно!»

Метою конкурсу-фестивалю є державна підтримка обдарованих дітей та юнацтва, розвиток інтелектуальних та творчих здібностей української молоді та представників національних меншин, виховання у молодого покоління любові до України, шанобливого ставлення до культурних надбань українців та представників інших національностей. Потрапити і стати учасниками цього фестивалю – велика честь для колективів та їх керівників.

У цьому році такої честі були удостоєні бучанські діти – учні школи мистецтв ім. Левка Ревуцького, ансамбль народного танцю «Фантазія», вокальний гурт «Фенікс» Центрального будинку культури та Анастасія Галака.

Завдяки спільній підтримці Бучанського міського голови Анатолія Федорука, завідуючої відділом у справах сім’ї та молоді Ніни Калініної, директора Центрального будинку культури Олени Гордейчук, директора школи мистецтв Анатолія Пінчука, діти майже місяць мали змогу насолоджуватися морем, сонцем, чудовими пляжами, екскурсіями містом Одесою, виставками дитячої та юнацької творчості, зустрічами з митцями, відомими громадськими діячами. Все це на високому рівні забезпечувала Виконавча дирекція фестивалю.

Ми вже звикли, що, незважаючи на свій юний вік, діти впевнено стають переможцями на престижних фестивалях. І знову перемога! Діти отримали дипломи лауреатів фестивалю, пам’ятні призи (відеомагнітофон, магнітофон), подяки, диски та плакати з автографами членів журі, до якого входили: народна артистка України Оксана Білозір, народний артист України Анатолій Матвійчук, заслужений артист України, співак, композитор Олег Марцинківський, «золота гітара» - Сергій Шматок, заслужений діяч мистецтв, хореограф, артистка балету Аліса Тараканова та інші.


Кожен виступ дітей був детально прокоментований та оцінений. Найяскравіші номери було відібрано до Гала-концерту. І знову наші діти показали себе на вищому рівні. З міста Києва було запрошено режисерську групу (головний режисер, заслужений діяч мистецтв України – А. Коломієць), адже весь хід фестивалю та заключний Гала-концерт висвітлюється в засобах масової інформації (канал УТ-1).

Діти стали свідками та учасниками творчого процесу, бачили, як на їхніх очах творча ідея талановитих режисерів-постановників реалізовувалася та набувала емоційно-закінченої форми, перетворюючись у феєричне шоу.

Побажаємо учасникам колективу «Фантазія» (керівник Г. Муляр), «Фенікс» (керівник О. Моторя) творчої наснаги, енергії, нових перемог!

газета: №34 "Бучанські новини" від 22 серпня 2008р.
Коментарів: 0
Додати коментар