» » » Буча: Зал урочистих подій побудують разом із бібліотекою

Буча: Зал урочистих подій побудують разом із бібліотекою

Виходячи з містобудівної ситуації, що склалася в нашому місті, у Бучі є можливість побудувати нові заклади – зал урочистих подій та бібліотеку. Вони будуть розташовані на території церкви Всіх Святих Землі Української, що по вул. Енергетиків. Хоча раніше це місце вже було відведене під будівництво храму, проте депутати вийшли з пропозицією об’єднати три споруди в один великий комплекс.

Можливо, там буде встановлений і пам’ятник Тарасу Шевченку. Але наскільки його розташування у цьому місці виявиться доцільним, вирішать архітектори. Ми поцікавилися у начальника відділу архітектури Бучанської міської ради Валентини Ткаченко, що представлятиме собою даний проект.

- Валентина Григорівна, на якому етапі втілення перебуває нині ця пропозиція?
- Даний проект незабаром втілиться у життя. Вже є передпроектна пропозиція і рішення на проектно-вишукувальні роботи. Будівництво залу урочистих подій і бібліотеки розпочнеться після закінчення розробки проектної документації. За попередніми прогнозами, станеться це не раніше, ніж у 2009 році. Швидше за все, це буде двох-триповерхове приміщення.

- Який вигляд матиме дана будівля?
- Комплекс об’єднуватиме у собі три споруди. Якщо підійти до нього з боку вулиці Енергетиків, то праве крило – буде РАЦС, ліве – бібліотека, а за ними – розташовуватиметься храм. Центральний вхід до церкви буде з боку «варшавської» траси, тому різні за призначенням об’єкти між собою «не перетинатимуться».
У будівлі відділу РАЦСу буде, як мінімум, два урочистих зали та всі приміщення, які потрібні для надання жителям необхідних послуг.

- Чи планується «розширення» бібліотеки в плані надання жителям нових послуг?
- Бібліотека – також дуже важливий проект. Сьогодні вона розташована на першому поверсі житлового будинку по вул. Енергетиків. Але, зважаючи на те, що Буча розбудовується і збільшується кількість жителів, буде доцільно побудувати нове приміщення бібліотеки. У ньому обов’язково буде великий Інтернет-зал та декілька читальних зали – для дорослих, дітей і, можливо, для найменших жителів міста.


Коментар

Ольга Ільченко,
спеціаліст відділу РАЦС Бучанської міської ради:
- Безперечно, будівництво нового приміщення РАЦСу сприятиме тому, що жителям Бучі будуть надаватися усі необхідні послуги, які зараз вони можуть отримати тільки в Ірпені. Крім того, якщо в Бучі буде своє управління юстиції, то РАЦС входитиме до нього, як один із відділів.

Люди зможуть отримати наступні послуги:
- Реєстрацію та розірвання шлюбу;
- реєстрацію смерті;
- зміну ім’я та прізвища;
- документи по усиновленню;
- внесення змін в актовий запис та інші.
Ми очікуємо на великий наплив людей. Уже зараз у нас реєструється більше шлюбів, ніж в Ірпені, в середньому – в місяць одружується 20 пар. Якщо ж буде зал урочистих подій, то кількість молодих пар, які хочуть побратися, значно збільшиться. Тим паче, що зараз ми не маємо права відмовити жителям інших населених пунктів у наданні цієї послуги.
газета: №32 "Бучанські новини" від 18 серпня 2008р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.