» » » У Бучі “процвітає” свавілля будівельних фірм

У Бучі “процвітає” свавілля будівельних фірм

Чимало робіт по будівництву об’єктів, які зараз виконуються у нашому місті, здійснюють підрядні організації. Вони прийшли працювати до Бучі по субвенціях з обласного або державного бюджетів, де і проходив тендерний відбір.

Проте, на перший погляд, гарні перспективи поступово стають для міста проблемою. Все частіше «приїжджі» будівельні фірми зникають із наших просторів, так і недовиконавши свою роботу.

За словами начальника відділу ЖКГ виконавчого комітету Бучанської міської ради Юрія Бєсєднікова, ці субпідрядні організації можуть бути з усіх областей України, тому проконтролювати їх – немає змоги. Отримавши гроші, вони як правило кидають недороблену роботу і їдуть. Зв’язатися з даними фірмами у телефонному режимі вдається рідко..

«Звичайно, є і добросовісні будівельні фірми. Нічого з цього приводу не можу сказати. Але, на жаль, більшість з них – все таки вдаються до шахрайських дій», - каже Юрій Бєсєдніков. «У нас не знаходиться проектно-кошторисна документація, тому Буча опинилася заручницею даної ситуації…».
Для прикладу, можна навести об’єкти по вул. Енергетиків. У житлових будинках №5, №7 виконувалися роботи по внутрішньо будинкових мережах. Субпідрядник – фірма «Укрполь». Вони взяли об’єми, які повинні були повністю виконати, але цього не зробили. Якимись чином підписали документи, отримали свої гроші і зникли. Будинок залишився «недороблений».

Інша підрядна організація – «Укрбурвод» виконувала у Бучі роботи по будівництву бювета, що по вул. Енергетиків. Роботи нібито виконані, але бювет – так і не працює. Насос, який там встановлено, пропускає масло і вода непридатна для вживання. Майже місяць представники Бучанської міської ради намагалися виправити цю ситуацію і поставити нормальний насос, силами тієї фірми, яка виконувала дані роботи. Усі обіцяні терміни минули, але робота стоїть на місці.
Ще одна фірма виконувала роботи по водопроводу по вул. Водопровідній, залишивши після себе «недовиконання» на 16 тис. грн.

Недосконалість тендерної системи гальмує усі галузі господарства. І замість того, щоб сприяти роботі, процес виходить з під контролю. Щоправда, як запевнив начальник відділу ЖКГ Юрій Бєсєдніков, усі ці об’єкти в Бучі будуть завершені, але вже за рахунок місцевого бюджету.
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Василь Макарович

OFFline

Не можуть "зв'язатися", не можуть "знайти"... Чи може - не хочуть. Велика справа - знайти юридичну особу, що має юридичну адресу, код за ЄДРПОУ і щоквартала здає звітність.
Вже, здається, четвертий рік "шукають".

Бучанські Новини не томляться дивувати рівнем освіти своїх авторів та класом літ. редактора. Яке "масло" може бути в насосі: "Селянське", "Бутербродне", "Вологодське"..?
В насосі може бути тільки МАСТИЛО. Неавігласи.

0
administrator

OFFline

  • administrator (327)
  • Адміністратори
  • 1 серпня 2008 14:01
«У нас не знаходиться проектно-кошторисна документація, тому Буча опинилася заручницею даної ситуації…»
Цитата: Василь Макарович
Не можуть


-------------------

Цитата: Василь Макарович
класом літ. редактора


- отутствует как таковой, физически и теоритически. recourse

- "БН" приглашает Вас на вычитку газеты. раз в неделю - четверг.

0
Василь Макарович

OFFline

До слова, наведена Вами цитата свідчить про те, що автор матеріалу має системні проблеми з українською.
Спробую перекласти на російську (для глибшого відчуття):
"У нас не находится проектно-сметная документация, поэтому Буча оказалась (пространственно) заложницей данной ситуации". "Опинитися" можна в конкретному місці. "Опинитися" кращим, переможцем, спеціалістом... жодним чином не складається.

Дякую за запрошення. Змушений відмовитись з принципових міркувань. Ті, хто отримують гроші за свою роботу в "БН", вважають, що відповідають рівню своїх посад. Їх професійний обов'язок - забезпечити належний рівень "загальнодержавного" ЗМІ. Відсутність літредактора не виправдовує. В такому разі слід ставити питання перед засновником про створення такої вакансії або звільнятися.
Мені особисто, ця газета не подобається (в противному разі, я б залюбки долучився до її створення). Одначе, є величезна купа людей, або причетних до її створення, або відповідальних за її вихід (від засновника), або симпатиків нинішньої надпрофесійної влади МІСТА ОБЛАСНОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, або постійних авторів, що славлять досягнення чи люблять побачити своє прізвище на шпальтах цього видання. Запропонуйте їм.

Те, що проектно-кошторисної документації нема у виконкомі - наслідок посадової халатності. Однак, це не значить, що підрядникі - "невловимі месники" і виявити їх на безмежних просторах нашої неозорої Батьківщини неможливо.
Можливо - хтось не хоче, щоб їх знайшли?

0