Буча новини міста, Буча сайт » ЗМІ Ірпінського регіону » Бучанські новини » спортивні новини » «Ветерани» ФК «Бучі» братимуть участь в Чемпіонаті України

«Ветерани» ФК «Бучі» братимуть участь в Чемпіонаті України

Незабаром проходитеме Чемпіонат України з футболу серед ветеранів, в якому братимуть участь і бучанські футболісти. Це перша спроба наших спортсменів заявити про себе на всеукраїнському рівні.

19 червня ветерани Бучі зіграють з футболістами Івано-Франківська та Калуша.

Спрогнозувати результат ігор складно, адже змагатимуться дуже сильні колективи. Але й футбольна команда Бучі тричі поспіль ставала чемпіоном Київщини, так що досвіду спортсменам не бракує. Як буде – покаже час, але, звичайно, сподіваємося на успіх.

21 червня, у матчі на Кубок Києво-Святошинського району, команда ФК «Буча» зійшлася у двобої з командою селища Гатне. Суперник виявився досить сильним і у першому таймі ми програли з рахунком 0:1. Але Гатне дещо підвів захист – далася взнаки «вікова» лінія оборони.
У другому таймі наша молодь, зібралася силами, збільшила оберти і забила супротивнику три голи. Два голи забив Вадим Пастух (показав красивий гол – зі штрафного, «в девятку») і один – Андрій Марієвич.

У результаті Буча виграла у Гатне з рахунком 3:1. Варто зазначити, що наші хлопці старалися, зіграли дуже добре. Сподіваємося, що такий високий рівень гри вони покажуть і надалі.

Наступний матч Києво-Святошинського району пройде в місті Боярка з місцевою командою, яка, до речі, входить до трійки лідерів.