» » » » «Ветерани» ФК «Бучі» братимуть участь в Чемпіонаті України

«Ветерани» ФК «Бучі» братимуть участь в Чемпіонаті України

Незабаром проходитеме Чемпіонат України з футболу серед ветеранів, в якому братимуть участь і бучанські футболісти. Це перша спроба наших спортсменів заявити про себе на всеукраїнському рівні.

Усі учасники Чемпіонату будуть поділені на чотири підгрупи. Бучанці гратимуть із командами з Івано-Франківська, Калуша, Малина і, можливо, Чернівців. Перша гра (з командою Малина) проходитиме на виїзді 5 червня. 12 червня гратимемо з Малином вже на своєму полі – на стадіоні «Ювілейний».
19 червня ветерани Бучі зіграють з футболістами Івано-Франківська та Калуша.

Спрогнозувати результат ігор складно, адже змагатимуться дуже сильні колективи. Але й футбольна команда Бучі тричі поспіль ставала чемпіоном Київщини, так що досвіду спортсменам не бракує. Як буде – покаже час, але, звичайно, сподіваємося на успіх.

21 червня, у матчі на Кубок Києво-Святошинського району, команда ФК «Буча» зійшлася у двобої з командою селища Гатне. Суперник виявився досить сильним і у першому таймі ми програли з рахунком 0:1. Але Гатне дещо підвів захист – далася взнаки «вікова» лінія оборони.
У другому таймі наша молодь, зібралася силами, збільшила оберти і забила супротивнику три голи. Два голи забив Вадим Пастух (показав красивий гол – зі штрафного, «в девятку») і один – Андрій Марієвич.

У результаті Буча виграла у Гатне з рахунком 3:1. Варто зазначити, що наші хлопці старалися, зіграли дуже добре. Сподіваємося, що такий високий рівень гри вони покажуть і надалі.

Наступний матч Києво-Святошинського району пройде в місті Боярка з місцевою командою, яка, до речі, входить до трійки лідерів.


Геннадій Мамон,
директор стадіону «Ювілейний»,
адміністратор команди ФК «Буча»
ФК Буча
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Chiquinho

OFFline

  • Chiquinho (11)
  • Місцевий
  • 30 червня 2008 11:55
хехе

"Усі учасники Чемпіонату будуть поділені на чотири підгрупи. Бучанці гратимуть із командами з Івано-Франківська, Калуша, Малина і, можливо, Чернівців. Перша гра (з командою Малина) проходитиме на виїзді 5 червня. 12 червня гратимемо з Малином вже на своєму полі – на стадіоні «Ювілейний».
19 червня ветерани Бучі зіграють з футболістами Івано-Франківська та Калуша."

а Вы в курсе, что сегодня уже последний день червня? wink
может все-таки не "червня" а "липня"? bully

и еще одно...с Гатным Буча играла не на кубок, а в чемпионате...
жеребьевки полуфинала кубка района еще и не было lol

0