Буча: Нагорода за чистоту

Бучанська міська рада протягом чотирьох останніх років подає матеріали до конкурсної комісії на участь в обласному та всеукраїнському конкурсах «Найкращий населений пункт з благоустрою». Ось і цього року Буча виборола призове місце. Розповідає начальник інспекції по благоустрою міста Буча Тетяна Бердікова:

— Ми постійно отримуємо перші та другі місця, залежно від того, якого рівня конкурс. Минулого року на обласному ми отримали друге місце, на всеукраїнському — перше. Цього року ми знову посіли друге місце на обласному конкурсі і, як нагороду, отримали 60 тисяч гривень. Тепер чекаємо результати Всеукраїнського...

— І які сподівання?
— Маємо надію знову отримати перше місце. Тим паче, що перехідний кубок усеукраїнського конкурсу зараз у Бучі, тож, нехай у нас залишається і надалі.

— Які перспективи по благоустрою у місті?
— Є певні напрацювання. Ми переймаємося усіма проблемами жителів нашого міста. Це стосується і асфальтування, і каналізування, і водопідведення, і прибирання, і вивозу твердих побутових відходів, облаштування дитячих і спортивних майданчиків тощо.

— Чи всі питання вдається вирішити вчасно?
— Не завжди. Али ми цього прагнемо...

Розмовляв Сергій Куліда
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Турист

OFFline

  • Турист (13)
  • Місцевий
  • 20 червня 2008 02:01
слабо мусорим!

0