» » » У Бучі проходило свято дітей

У Бучі проходило свято дітей

1 червня уся малеча відзначала своє свято — Міжнародний день захисту дітей. Рішення про його проведення прийнято у 1949 році, що ще раз нагадало суспільству — права дітей потрібно поважати, зберігати їх інтереси. Але ж яке свято без веселощів і пустощів?! Тому, крім юридичного аспекту питання, для дітвори влаштовують і розважальну програму.

Цього року особливо змістовним свято стало і для бучанських дітей. Недільного дня на них чекало безліч цікавих конкурсів, вистав. Стартувало дійство на стадіоні «Ювілейний», де кожен бажаючий мав змогу долучитися до спортивної естафети «Веселі старти», показавши свою фізичну підготовку, кмітливість і, звісно, певне почуття гумору.

У кінорозважальному комплексі «Акваріус» дітки з особливими потребами змогли безплатно переглянути фільм «Хроніки Нарнії». Це стало можливим завдяки сприянню службі у справах дітей Бучанської міської ради і директору «Акваріусу» Олені Мовчан, яка безкорисливо погодилася допомогти створити для малечі свято, за що їй велика подяка (до речі, цього дня всіх дітей, відвідувачів кафе, що працює у приміщенні комплексу, пригощали соком, вітали з «професійним» днем і дарували повітряні кульки).

Тим часом на Київській площі розпочалася ігрова програма з клоунами та конкурсами, яку підготувала молодіжна організація «Заклик». Професійна організація заходу сприяла тому, що навіть у дорослих виникло бажання погратися разом із малечою. Усім дітлахам начальник служби у справах дітей вручила солодкі подарунки.

А по вул. Енергетиків проходив конкурс малюнку на асфальті «Сонце — Дітям!», участь в якому узяли 125 дітей, організував його Бучанський відділ у справах сім’ї та молоді. Кожен із присутніх міг поласувати безплатним морозивом і отримати чимало позитивних емоцій.
Завершився цей святковий день ігровою розважальною програмою за участю Київського театру ляльок «Вікторія». Дітки веселилися, активно брали участь у конкурсах, жваво спілкувалися з «мультяшними» персонажами. За це подяка Бучанському відділу культури і спорту, адже саме вони організували це міні-шоу.

То ж, з упевненістю можна сказати, що день минув змістовно, цікаво і з користю. І побільше б таких добрих, традиційних свят!
газета: №23 "Бучанські новини" від 6 червня 2008р.
Людмила Гладська, Ксенія Палієва
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.