» » » Фотофакт: вода затікає у двори приватних будинків

Фотофакт: вода затікає у двори приватних будинків

Буча процвітає, розбудовується, оновлюється, реконструюється, причепурюється. Приємно пройти вулицями, помилуватися, відпочити. Але разом з тим існують і проблеми.

Так, наприклад, жителі вулиці Центральна страждають уже не один рік. Адже у них постійно прориває каналізацію, дорогою взагалі неможливо пройти — відразу ж з’являється величезна калюжа. «Аромат» — «пречудовий», відповідно, дихати стає важко. Брудна вода затікає у двори приватних будинків, утворюючи болото.

У жителів багатоповерхівок чимало проблем. Вода, найчастіше повністю, заповнює підвали будинків, зайти туди — неможливо.
У квартирах на першому поверсі завжди волого, прохолодно, на стінах з’явився грибок. Ще одна проблема — не відремонтовані належним чином покрівлі багатоповерхівок. Тому жителі квартир на останньому поверсі про вологість знають не з розмов. Та й будинки тріщать «по швах» у прямому значенні цього слова, осідають. На це впливає і будівництво, яке ведеться поряд.


Скільки б жителі багатоповерхівок, приватного сектору не зверталися до відповідних служб та установ — все марно. Робітники ремонтують колодязь... без наявності всіх необхідних інструментів, відкачуючи воду машинами. Тому проблема повторюється і повторюється. До того ж, на час ремонтних робіт перекривають воду. Не всі жителі квартир роблять запаси води, тому не можуть ні вмитися, ні їсти зварити...
газета: №21 "Бучанські новини" від 23 травня 2008р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.