Нові перемоги Бучанських дзюдоїстів

17 травня у Василькові проходив Кубок Київської області з дзюдо серед дорослих. Команда нашого міста також брала у ньому участь.

У ході змагань у ваговій категорії до 66 кг. Павло Ренгач посів III місце, здобувши три перемоги та одну поразку. У ваговій категорії до 73 кг. Вадим Лебедюк також на III. У ваговій категорії до 81 кг. Олексій Опаренюк виборов III місце. У найважчій ваговій категорії + 100 кг. Ігор Сподинець у фінальній зустрічі з мінімальною перевагою поступився спортсмену з Фастову і посів друге місце.

Переможці та призери Кубку Київської області будуть представляти збірну команду Київської області на Кубку України, який відбудеться 11-14 червня у Харкові.

18 травня в Українці проходив відкритий турнір з дзюдо серед юнаків 1993-1995, 1996-1998 р. н на призи міського голови Павла Козирева. У змаганнях узяли участь команди з усієї Київської області.

У ваговій категорії до 34 кг. Іван Скрипник виборов бронзу, здобувши три переконливі перемоги над суперниками, але поступився у поєдинку за вихід у фінал з мінімальною перевагою.

Наймолодший учасник нашої команди Влад Свердел у віковій категорії до 34 кг. посів III місце, у чотирьох поєдинках здобув три перемоги, але у боротьбі за вихід до фіналу поступився більш досвідченому супернику з Василькова. У двох поєдинках Владу довелося боротися у додатковий час — виявив свої морально-вольові якості і здобув перемогу чистим кидком через стегно.

Богдан Мертвяченко став переможцем турніру, здобувши Кубок мера та золоту медаль. Юнак показав на татамі чудову техніку, здобувши переконливі перемоги над своїми суперниками чистими кидками. Усі поєдинки тривали лише декілька секунд.

У віковій категорії до 73 кг. Микола Савчин здобув свою першу бронзову нагороду. У боротьбі за третє місце бучанець виконав чудовий кидок підсадом назад. У віковій категорії до 30 кг. Сергій Шевченко відборовся п’ять зустрічей та посів сьоме місце, здобувши три перемоги та дві поразки. Юрій Артеменко здобув по одній перемозі і поразці.

У віковій категорії до 42 кг. Єгор Копотько відборовся п’ять зустрічей. У боротьбі за бронзу у додатковий час, допустивши прикру помилку, поступився спортсмену з Білої Церкви і посів п’яте місце.

У віковій категорії до 50 кг. Олександр Тенетко посів п’яте місце, маючи по дві перемоги і поразки. Хлопець не побоявся вийти на килим у старшій віковій категорії, виявивши характер та волю до перемоги. Боровся з чемпіоном України, якому поступився з мінімальною перевагою.

Наші наймолодші спортсмени готуються до турніру у Києві, що відбудеться 24 травня, на які приїдуть команди з усієї України.