Здобутки футболістів

Міжнародний дитячий футбольний турнір "Кубок Ретро" проходив з 1 по 4 травня у місті Обухів. Участь узяли команди семи країн — України, Росії, Білорусії, Литви, Естонії, Латвії, Молдови.

800 учасників грали на футбольних полях бази ФК «Д» (місто Київ) і стадіоні Обухова у п’яти вікових групах (1999-1995 роки народження). Організував і провів цей турнір меценат з міста Ватутіно Черкаської області Петро Ніколаєнко за підтримки Блоку Литвина та ВАТ «Печерськ-Інтер».

Завдяки спонсорській діяльності Ярослава Трохимчука, директора ТОВ ТБС «Сервіс» (м. Київ) команда юних футболістів 1999 р. н. міста Бучі (основу якої склала команда Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вчитель — Ніна Полякова, тренер Бучанської ДЮСШ — Валентин Басалаєв) також узяла участь у цьому турнірі.

Ярослав Трохимчук забезпечив команду транспортом і харчуванням. Активно підтримали її і батьки А. Середи, Є. Тітенко, А. Гумнського, Е. Хілі, М. Дудки, Ю. Бабійчука, А. Лавровського, С. Шевченко, Марігева. Протягом усього турніру батьки уболівали і підтримували наших юних футболістів.

У підгрупі, де грала наша малеча, ігри закінчилися з таким рахунком: Буча-Челябінськ — 4 : 2; «Іста» (Дніпропетровськ)-Буча — 1 : 0; Буча-Молдова — 4 : 0; Буча-«Форум» (Черкаси) — 3 : 0.

Після запеклої боротьби на футбольних полях команда Бучі вийшла у фінальну групу турніру.

А під час фінальних ігор трошки не поталанило нашій малечі (можливо, ще мало досвіду гри на великих футбольних полях, а, можливо, фортуна відвернулася). Ми посіли четверте місце, програвши командам з Петербурга і Челябінська.

Звичайно, щоб передати атмосферу, яка панувала на цьому турнірі, треба було потрапити на грандіозне футбольне свято. Це і парад учасників турніру, і святковий концерт, і феєрверк на честь юних футболістів, а головне, звісно ж — сама гра. З її стрімкими атаками, ударами по воротах, і сльози радості від перемог, і сльози розчарування від поразки, задоволення від побаченого і відчутого нашими юними футболістами та їх тренерами Ніною Поляковою та Валентином Басалаєвим. Адже команда 1999 р. н. Бучі — це перша команда міста, яка брала участь на такому високому рівні — ІХ Міжнародному турнірі.

Тож, побажаємо команді і її тренерам нових перемог і злетів на футбольних полях, радості від справи, яку вони роблять, працюючи з дітьми, упевненості у своїх силах, бажання цікаво, з користю проводити свій вільний час.

Батьки команди
газета: №20 "Бучанські новини" від 16 травня 2008р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.