» » » У молоді відроджують духовність

У молоді відроджують духовність

Великодні свята вихованці недільної школи, яка діє при храмі Ікони Почаївської Божої Матері, провели з користю для духу, а ще розважили дорослих виставою про «Червону Шапочку».

29 квітня діти влаштували для присутніх глядачів невеличке дійство — осучаснили стару, добре всім відому казку й пристосували її до теперішніх реалій. Проте, порушені теми вічні — добро і зло, наші вчинки, вади та їх вплив на формування свідомості, зрештою, долі. Персонажі казки — різні й всі вони роблять не завжди гарні вчинки, але головне — бажання змінитися і переконаність у тому, що все вдасться. Був і добрий ангел, який захищав героїв, вів їх назустріч світлу й вірі. Зрештою, фінал виявився щасливим.

Крім того, малеча влаштувала глядачам справжній пізнавальний конкурс, переможці якого (потрібно було відповісти на питання про традиції та історію святкування Пасхи) отримали смачні подарунки.


Вистава була повчальною, і, що головне, спрямованою на відродження духовності — не лише молоді, але й дорослих. Діти зуміли донести та передати те, на що дехто шукає відповідь усе своє свідоме життя.

За словами настоятеля храму отця Віталія, це був перший публічний виступ вихованців недільної школи. Але на цьому не зупиняться і в майбутньому планують реалізувати ще багато цікавих проектів, адже всі вони спрямовані на виховання здорового, морально стійкого покоління.
газета: №19 "Бучанські новини" від 9 травня 2008р.
Людмила Гладська
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
administrator

OFFline

  • administrator (327)
  • Адміністратори
  • 11 травня 2008 23:08
В пятницу, 9 мая, отец Виталий попал в автомобильную катастрофу. Виновники скрылись с места ДТП.

Врачи не смогли удержать его жизнь.

Отец Виталий скончался в субботу 10 мая, оставив свою любовь к жизни 3-х месячной дочери.

Скорбим.

0
Mad Max

OFFline

  • Mad Max (12)
  • Місцевий
  • 12 травня 2008 10:28
не на палладина он случанйо попал в ДТП??

на второй фотке снизу крайняя слева девочка - Вита Стоноженко, моя одноклассница.. ехала я так понимаю с ним в машине.. погибла на месте

0