Здобутки у дзюдо

З 21 по 25 квітня у Харкові проходив чемпіонат України з дзюдо серед юнаків і дівчат до 13 років.

У змаганнях брали участь близько 600 спортсменів. За команду Київської області у ваговій категорії до 55 кг виступав учень Бучанської ДЮСШ Олександр Тенетко. Він здобув три перемоги та дві поразки і посів 7 місце. У двох поєдинках Сашку довелося боротися з додатковим часом. Показав свій бійцівський характер та волю до перемоги, виконавши чисті кидки на всю спину, здобув перемогу над спортсменами з Вінниці та Харкова. Також переміг донецького борця в напруженій зустрічі з мінімальною перевагою. Поступився Сашко спортсмену з Дніпропетровська, який і став чемпіоном України.

А на відбірному чемпіонаті Київської області, який відбувся 5 квітня у Василькові, наша команда була представлена 9 спортсменами. У віковій категорії до 28 кг. Анна Коваленко посіла ІІІ місце, до 36 кг. Дарина Мельник — на п’ятому.

У юнаків у віковій категорії до 34 кг. Іван Скрипник посів ІІІ місце, здобувши чотири перемоги та одну поразку. Він показав змістовну та цікаву боротьбу і бажання перемагати. Олександр Тененко посів ІІ місце у віковій категорії. до 55 кг. У поєдинках Олександр переміг протягом декількох секунд чистими кидками, а у фінальній зустрічі допустився прикрої помилки і «подарував» перемогу супернику.

У віковій категорії. до 42 кг. Єгор Копотько посів 5 місце, здобувши три перемоги і дві поразки. Наймолодший спортсмен нашої команди Влад Свердел має чотири перемоги та дві поразки, посів п’яте місце у віковій категорії до 34 кг. Юрій Артеменко здобув по дві перемоги та поразки - на сьомому місці у віковій категорії до 30 кг.

Олександр Тененко (2 місце), Іван Скрипник (3 місце)


У цілому наша команда боролася дуже добре, деякі з наших спортсменів — вперше: Дарина Мельник і Анна Коваленко. Кількість учасників змагань приємно здивувала весь тренерський склад Київської області: у багатьох вагових категоріях було понад 30 спортсменів. Щоразу у найменших спортсменів зростає спортивна майстерність, упевненість у своїх силах. Натхнення малечі дають старші товариші, які для них є взірцем — Богдан Мертвяченко, Олександр Друзь, Ігор Сподинець та інші.

10-12 квітня Богдан Мертвяченко в складі збірної команди Київської області посів ІІІ місце (у в.к. 81 кг.) на відкритому командному Кубку м. Києва серед юнаків 1993-94 рр. н., а наприкінці березня у Києві проходив Всеукраїнський турнір ім. С. Качури. Богдан посів ІІІ місце у віковій категорії до 73 кг, здобувши чотири перемоги та одну поразку. До речі, всі його суперники були набагато важчі.

Попереду в нашої команди декілька змагань у різних вікових групах. Отож, зараз наполегливо готуємося до кубку Київської області серед дорослих та відкритої першості міста Українки серед юнаків 1996-98 р.н.

Олексій Лобанов,
тренер з дзюдо
газета: №19 "Бучанські новини" від 9 травня 2008р.
Лобанов дзюдо
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.