» » » Бучанці вийшли у фінал міжнародного турніру з футболу

Бучанці вийшли у фінал міжнародного турніру з футболу

22 квітня на стадіоні «Ювілейний» відбулися міжнародні змагання за Кубок «Українського гуманітарного інституту» (УГІ). Участь у грі взяли студентські команди з Польщі, Бучі (УГІ), Києва та Дніпропетровська.

Україна має велике футбольне майбутнє. Такий висновок можна було зробити спостерігаючи за перебігом матчу. Без сумніву, всі команди були досить сильні. Швидка гра, стрімкі атаки, багато гострих моментів у воріт супротивника — ось чим вирізнялися молоді футболісти. А ще доброю технікою й запалом перемогти. Можливо, саме тому у першій парі «Буча»-«Дніпропетровськ» переможець залишався невідомим до останньої хвилини. Після арбітерського свистка, що сповістив про закінчення гри, рахунок був 0:0. Довелося пробивати пенальті.

На трибунах почався ажіотаж — численні уболівальники підтримували «своїх». І знову інтрига зросла. Голи у ворота як дніпропетровців, так і бучанців, летіли один за одним. Та все таки фортуна, і, звичайно ж, добра фізична підготовка, цього дня були на нашому боці. З рахунком 8:7 перемогу отримала команда УГІ. Не менш захоплюючу гру показала й інша пара учасників — «Київ»-«Польща». Після напруженого «двобою» перемогла команда з Києва з рахунком 2:1.

Тож, у фінал, який відбудеться 24 квітня, вийшли команди УГІ (Буча) та міста Київ. Можна сміливо стверджувати, що свято футболу цієї весни вдалося на всі «сто». А те, що участь беруть і команди із закордону, говорить про належний рівень організації заходу, серйозне ставлення до розвитку спорту і про зростання іміджу Бучі.

Чи плануються подібні заходи у подальшому та який масштаб матимуть, ми запитали в головного організатора футбольного турніру, ректора Українського гуманітарного інституту Анатолія Жаловаги.

— Анатолію Степановичу, як виникла ідея провести в Бучі міжнародний футбольний турнір?
— Перш за все скажу, що мета подібних заходів — пропагувати здоровий спосіб життя, зробити так, аби молодь дійсно полюбила спорт і він став для неї нормою. Один із способів втілення цього — проведення футбольного турніру, адже футбол в Україні нині на піку популярності. Такі турніри хочемо проводити регулярно й сподіваємося, що у подальшому цей захід буде більш представницький. Запросимо взяти в ньому участь студентські команди з інших країн Європи.

— Про проведення цього матчу мало хто знав…
— Це лише «пробний» турнір, про який ми заздалегідь не оголошували й не робили реклами. Ми хотіли подивитися, що з цього всього вийде. Думаю, що реалізація задуму вдалася.

— Судячи з рівня підготовки бучанських гравців, команда УГІ вже має досвід у цій справі?
— Наша команда вже двічі брала участь у футбольному турнірі на Кубок «Newball College» (Англія), і минулого року завоювала перше місце (хоча там змагалися команди з Бразилії, Польщі, Франції, Німеччини, Росії та інших країн). Як на мене, це значне досягнення.
— Чому приїхала саме польська команда? Можливо, в цьому є якийсь підтекст?

У нас далекоглядні плани. Ми запропонували взяти участь у грі польському університету, бо ми з поляками будемо проводити «Євро-2012». Паралельно хочемо провести турнір і зі студентськими командами європейських країн. А де саме відбуватиметься фінальна частина цих змагань? Мабуть, як і «Євро-2012» - в Україні та Польщі.
газета: №17 "Бучанські новини" від 25 квітня 2008р.
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.