"ОСВІТА - 2008" » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини

"ОСВІТА - 2008"

У п’ятницю, 18 квітня, в актовій залі ЗОШ № 3 відбулася педагогічна сесія «Освіта-2008». На стендах були представлені здобутки і досягнення дитячих навчальних закладів і загальноосвітніх шкіл.

Представники кожного закладу розповіли про родзинки своїх колективів. Адже кожен заклад — як живий організм, який живе, росте, удосконалюється. Члени педагогічної ради відбирали матеріали на обласну педагогічну виставку, її підсумки будуть оголошено пізніше, а переможці — нагороджені.

Матеріали, оприлюднені на педагогічній сесії, збиралися й розроблювалися з багатьох предметів: фізичного виховання, англійської та української мов, зарубіжної й української літератур, екології, математики, музики, режисури. А також з навчання читання у дитсадку і позакласного читання, хімії та фізики.

На сесії була представлена й збірка учнівських перекладів і власних віршів англійською мовою. Також діти пишуть наукові роботи, захищають їх. Видаються книги — авторські й адаптовані роботи вчителів з різних предметів, призначені для вчителів, дітей, батьків.
Як було зазначено, на уроках у школі застосовуються інноваційні технології, використовується ілюстративний матеріал, ігрові форми навчання, віршовані уривки тощо. Таким чином формується творча особистість. Адже у навчальних закладах працюють молоді спеціалісти, переможці обласного конкурсу «Вчитель року-2008», які творчо підходять до викладення матеріалу на уроках. Чимало програм, представлених на сесії, розроблені у комп’ютерному варіанті.

У другій частині сесії за допомогою інноваційних технологій присутні з задоволенням ознайомилися з історією та розвитком деяких навчальних закладів.
газета: №17 "Бучанські новини" від 25 квітня 2008р.
Ксенія Палієва
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.