» » » Міжнародний турнір з теквондо відбувся в Ірпені

Міжнародний турнір з теквондо відбувся в Ірпені

Наприкінці минулого тижня мене зустрів Андрій Страховський, наш майже легендарний теквондист, ініціатор і душа всіх місцевих закладів цього виду спорту: "Приходьте в суботу до ДЮСШ - не пожалкуєте!"

З досвіду знаючи, що організоване Андрієм - дійсно, завжди і видовищно, і захоплююче, прийшов о 10-й ранку 5 квітня в ДЮСШ. І ахнув - два ряди легковушок і автобусів і яскравий натовп дітей, особливо найменшого й середнього шкільного віку, що вливався у широко відчине ні двері спортивної школи.

Побачив директора Володимира Зіновійовича Тарасова і зрадів: "Що це за свято?" - Ви не помилилися. Дійсно, це свято, свято здоров'я й культури, фізичної культури, - почув у відповідь від В.Тарасова. - Сьогодні ви побачите гостей з Молдови, Росії, Білорусії і усіх куточків Київської області - всього до нас приїхало 240 спортсменів.

Уже традиційно першість області з теквондо проводиться як відкриті змагання, тому ірпінці, власне, мали можливість спостерігати за міжнародним турніром. А завдячуємо ми цим віце-президенту Всеукраїнської федерації теквондо, голові міської партійної організації БЮТ, депутатові обласної ради Оксані Коломієць. Оксана Григорівна зі спортивної та ще й лікарської сім'ї.

Її батько Григорій Опанасович, за фахом - лікар, був непоганим фехтувальником, то і виховав бойову доньку, яка зуміла згуртувати біля себе талановитих організаторів спорту - братів Романа і Андрія Страховських, теквондистів. Так гуртом вони і підняли теквондо на той рівень, що ви бачите. В цей час під'їхав автомобіль міського голови Олега Бондаря. Після привітань усі зайшли до зали. Спортсмени вишикувалися і під звуки гімну України було піднято прапор змагань.

Після урочистих виступів і привітань відбулися і художньо-спортивні вітання. А потім протягом цілого дня на трьох килимах відбувалися дружні бої, бо не вороги зійшлися, а прихильники красивого виду спорту, свого роду спортивне братство. Тільки о пів на восьму закінчилися змагання і відбулося нагородження призерів. З приємним відчуттям гордості називаємо призерів-діточок Ірпеня: до 28 кг - перше місце посів Володимир Шваль, до 30 кг - перше місце за Владиславом Бершацьким і Андрієм Мостовим. Альоша Мостовий посів друге місце у категорії до 32 кг. У ваговій категорії до 33 кг на першому місці Ігор Єгоров, до 44 кг - на першому місці Юля Хімінчук, до 58 кг - на першому місці Фелікс Чехословець, на другому - Сергій Березовський, до 63 кг - третє місце посів Діма Ходак.

І вже по дорозі додому мене наздогнали двоє: Юля Хімінчук і її тато Олександр. Познайомилися, розговорилися, і я відчув, наскільки ця людина щаслива. Він світився від радості за успіх своєї доньки, за її чемпіонство, за те, що вона на правильному шляху.

Олег Множинський,
фото автора
газета: "Ірпінський вісник" №15 від 10 квітня 2008р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.