Суботник з Міністром

5 квітня місто готувалося зустрічати пасхальні свята у чистоті. Навести лад на майданчику, що біля ЗОШ №4, прийшли учні, педагоги та працівники міської ради. Працювали старанно, азартно, адже крім бажання належним чином виконати свою роботу, очікували ще й на приїзд гостя.

Приблизно через годину Міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко разом з Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком також прийшли на суботник. Привіталися з присутніми, переодягнулися і — відразу до справи.
Міністр устигав і спортивне обладнання фарбувати, і на запитання журналістів відповідати, і показувати як потрібно працювати своїм двом маленьким синам. Посадовець зізнався, що родина завжди працює разом, а сам він часто допомагає по господарству.

Дружина, як годиться, контролювала процес. Вийшов такий собі сімейний відпочинок з користю для справи. Та, власне, і Буча для Юрія Павленка місто не чуже — адже бував тут не раз і навіть, свого часу, навчався в нашому дитячому садочку.
Дана акція проходила у рамках Усеукраїнського місячника «Спорт для всіх — спільна турбота». Як зазначив міністр, в Україні буде проведена інвентаризація та встановлено чіткий перелік усіх спортивних майданчиків, які є в державі.

У 2008 році на їх будівництво з держбюджету передбачено виділити 20 млн. грн.

«Ми сподіваємося, що за ці кошти збудуємо близько 300 нових об’єктів по Україні. Крім того, кожен міський бюджет також виділятиме кошти на цю справу. Думаю, той рух, який був започаткований у 2005 році на вимогу Президента, нині став загальнонаціональним. Сьогодні це розуміють і Кабінет Міністрів, і обласна влада, і місцева, адже без достатньої кількості спортивних об’єктів говорити про здорову націю неможливо», — сказав Юрій Павленко.

Журналісти «БН» запитали в Міністра й щодо проведення в державі Євро-2012 та розташування у Бучі однієї з європейських футбольних команд.
— Сьогодні найголовніше завдання, яке стоїть перед нами — зробити нормальну, повноцінну дорогу. Стосовно будівництва спортивних об’єктів, то думаю, що до зазначеного терміну все буде готово. Ще зарано про це говорити, адже тільки почався перший підготовчий етап будівництва, — зауважив він.
Після того, як усе пофарбували, почали саджати дерева. Після чого поспілкувалися зі школярами, а потім перейшли на стадіон «Ювілейний», аби зіграти у дружній футбольний матч. На полі змагалися команда Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту і команда журналістів. У результаті, з рахунком 7:2 перемогла команда Міні-стерства. Але настрою це нікому не зіпсувало, бо кожен із гравців показав досить пристойний рівень гри.


детальніше читайте в газеті №15 "Бучанські новини" від 11 квітня 2008року
газета: №15 "Бучанські новини" від 11 квітня 2008р.
Людмила Гладська, Ксенія Палієва
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Василь Макарович

OFFline

Ну-у-у-у...
Ясна справа, в 4-й школі ніяк без Павленка не справились би. Показуха. Легко робити красивий вираз обличчя і ганяти понти під Києвом, де гуляють шалені гроші. Ліпше поїхав би в глибинку - на Полтавщину чи Сумщину, де й доріг путніх не знайти, де школи в напівжебрацькому стані...
А в бучах, броварах, вишгородах і без міністрів якось пофарбувалось би.

0