» » » Юлія Закусило - переможець VIII Міжнародного конкурсу з української мови

Юлія Закусило - переможець VIII Міжнародного конкурсу з української мови

Вітаємо Юлю з перемогою!

Юлія Закусило, учениця 4 класу Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінської міської ради, стала переможцем VIII Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.

“Не дарма говорять, що талановита людина — талановита у всьому. Так і Юля. За щоб вона не бралася, результат можна завжди оцінити найвищим балом. Юля дуже відповідальна, вимоглива до себе, кожну справу доводить до кінця. Має широкий круг захоплень, і на все у неї вистачає часу”, — так характеризує Юлю її вчителька Мартиненко Людмила Василівна.

“Юля дуже розумна, наполеглива у навчанні, завжди впевнена у своїх знаннях, дисциплінована, всім допомагає, весела, добра, щира, скромна, правдива, красива”, — додають однокласники Юлії.

Про світ своїх захоплень Юля розповідає: “Мені дуже подобається вивчати українську мову, тому що наша мова дивовижна, неповторна. Ще я люблю музику, навчаюся в музичній школі, багато читаю, відвідую гурток народних танців, малюю, доглядаю за хом’ячком.”

“Перемогти у Міжнародному конкурсі знавців української мови мені допомогла моя вчителька Людмила Василівна Мартиненко”, — ділиться Юлія, — “Людмила Василівна найкращий учитель у світі. Вона розумна, добра, вимоглива, строга, справедлива, весела та красива”.

“Вона вміє слухати учнів, розмовляє з нами на різні теми, що допомагає нашому розумовому розвитку. Людмила Василівна така вчителька, яка потрібна дітям. Вона хоче, щоб ми були розумними та хорошими людьми. Взагалі всі добрі риси характеру Людмили Василівни не можливо перерахувати. Дуже не хочеться з нею розлучатися, і ми всім нашим четвертим класом заздримо майбутнім першокласникам, які в наступному навчальному році будуть у неї навчатися. Наш клас, мабуть, найкращий. Звичайно, ми були як і всі діти, які багато чого не знали, але коли ми стали навчатись у Людмили Василівни, то зрозуміли, що найбільший скарб у світі — не золото та срібло, а розум та праця”, — додають інші учні класу.

На фотоВчителька Юлі — Людмила Василівна Мартиненко

“Ми всі переживали за Юлю, вірили в її перемогу, а зараз дуже радіємо її успіху. Взагалі в нашому класі всі підтримують один одного, цьому нас навчила Людмила Василівна. Наш клас дружній, розумний, творчий”.
Людмила Василівна пишається перемогою своєї учениці Закусило Юлії, радіє результатам власної наполегливої педагогічної праці і кожен день відчуває творчу незадоволеність, яка підштовхує до нових педагогічних відкриттів, нових перемог її учнів.

А ще вона дуже вдячна батькам Юлії — Закусило Наталії Андріївні, Віталію Борисовичу та бабусі Шишкиній Катерині Федорівні за атмосферу любові, високої духовності, всебічного розвитку дитини, яку вони зуміли створити у своїй сім’ї, та батькам всіх учнів свого класу за підтримку, взаєморозуміння.
Засяяла на інтелектуальному небосхилі Приірпіння ще одна яскрава зірочка — зірочка Закусило Юлії. Хай же вона світить все яскравіше з року в рік на радість батькам, улюбленій учительці, рідній школі та всій нашій Україні.

Н.О.Луньова,
заступник директора
з науково-методичної роботи


Фото - "Ірпінський вісник"
газета: "Ірпінський вісник"
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.