» » » Знесення павільйону стало проблемою

Знесення павільйону стало проблемою

Про недоцільність облаштування міста обласного значення магазинами-вагончиками говорилося чимало. Розуміє це і міська влада, тому й шукає шляхи боротьби з потворними «архітектурними формами». Окрім свого непривабливого вигляду, що ніяк не вписується у загальний план Бучі, ці заклади торгівлі частенько стають місцем зустрічі ласих до «оковитої».

Особливо наслідки видно ввечері, коли компанія «під градусом» починає з’ясовувати стосунки з кулаками та лайками, які чути в радіусі кілометра. Добре, коли власники йдуть назустріч і приймають рішення припинити свою діяльність. Але порозуміння є не завжди. Більше того, господарі вдаються до хитрощів.

Два торгівельні павільйони, розташовані по Комсомольській (навпроти міськради), тривалий час створювали чимало незручностей. Власник одного із них із розумінням поставився до вимоги й погодився: такий вигляд магазину дійсно не відповідає ні вимогам часу, ні архітектурним задумам Бучі. Кіоск знесли (хоча термін дії договору оренди ще не закінчився). За словами заступника Бучанського міського голови Віктора Фальковського, на якого покладено вирішення цього питання, власник іншого — Борис Борисович Пікулик на контакт не йде і виконувати законне рішення міськради не бажає.

«Зараз знести павільйон ми не можемо», — пояснюють юристи Бучанської міської ради. У середині приміщення є майно. І якщо в ході відповідних робіт його пошкодять, порушник може подати позов до суду. А продавці магазину, який нібито поки не працює, у певні години відпускають товар покупцям.

Наразі шукаються шляхи вирішення цього питання. Посадовці переконанні, що найближчим часом проблему вдасться вирішити й хитрощі господаря не стануть цьому на заваді.
газета: №12 "Бучанські новини" від 21 березня 2008р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.