» » » Рішення "Про визначення місця для встановлення пам’ятного знаку жертвам голодомору і ї політичних репресій"

Рішення "Про визначення місця для встановлення пам’ятного знаку жертвам голодомору і ї політичних репресій"

На виконання рішення Бучанської міської ради за № 381-11-V від 23 лютого 2006 року «Про голодомор 1932-1933 років в Україні», зважаючи на законопроект «Про голодомор 1932-1933 років в Україні», враховуючи фрагмент Генерального плану, підготовлений відділом містобудування та архітектури, керуючися Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Виділити земельну ділянку, площею 1,0 г, що розташована у місті Буча у межах вулиць Тургенєва, Некрасова та Малиновського, для організації скверу та установки пам’ятного знаку жертвам голодомору 1932-1933 років та політичних репресій в Україні.

2. Доручити відділу культури та спорту спільно з відділом земельних ресурсів виконавчого комітету Бучанської міської ради виконати збір матеріалів попереднього погодження місця розташування земельної ділянки, площею 1,0 га, у місті Буча у межах вулиць Тургенєва, Некрасова і Малиновського, для встановлення пам’ятного знаку жертвам голодомору 1932-1933 років і політичних репресій в Україні.

3. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Бучанської міської ради оголосити конкурс на кращу скульптурну композицію.
4. Фінансовому управлінню Бучанської міської ради вишукати кошти на фінансування будівництва пам’ятного знаку.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, спорту, справ молоді та гуманітарних питань.
газета: №9 "Бучанські новини" від 28 лютого 2008р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.