» » » Бучанські борці здобули новий кубок

Бучанські борці здобули новий кубок

16 лютого у місті Біла Церква відбувся турнір з дзюдо серед юнаків 1995-96 і 1997-98 рр.н. «Кубок Рось-Телеком-2008». У змаганнях брали участь команди з усієї Київської області, наші юнаки показали змістовну, цікаву і впевнену боротьбу.

Так, у ваговій категорії до 30 кг Сергій Шевченко посів ІІІ місце, здобувши чотири перемоги і одну поразку. У боротьбі за вихід у фінал Сергій поступився спортсмену з Білої Церкви, програвши йому мінімальну оцінку — «кока». У перших трьох поєдинках здобув переконливі перемоги над своїми суперниками, а у боротьбі за третє місце у додатковий час Сергій виконав чудовий боковий переворот і переміг.

У ваговій категорії до 34 кг Влад Свердел посів ІІІ місце, здобувши чотири перемоги й одну поразку. У першій зустрічі Влад переміг утриманням, в інших поєдинках — чистими кидками, та за оцінками поступився більш досвідченому і старшому супернику з Білої Церкви, а у боротьбі за ІІІ місце виконав чистий кидок підсадом.

У віковій категорії до 42 кг Єгор Копотько, здобувши три перемоги, посів І місце і виграв свій перший кубок. Єгор показав змістовну і жорстку боротьбу у всіх трьох поєдинках, отримав переконливі перемогами чистими кидками. Найцікавішим виявився фінал, в якому він зустрівся зі спортсменом з Василькова. Скориставшись помилкою суперника, Єгор виконав задню підніжку і здобув перемогу.

У віковій категорії до 55 кг Олександр Тенетко посів ІІ місце у перших двох поєдинках Сашко переміг чистими кидками через стегно у падінні, а у фінальній зустрічі поступився більш досвідченому спортсмену з Василькова, який, до речі, був бронзовим призером минулого Чемпіонату України, та Олександр у фіналі дав справжній бій, показавши характер та волю до перемоги. У віковій категорії до 34 кг Іван Скрипник Здобувши одну перемогу і дві поразки, також показав цікаву боротьбу і характер.


9-10 лютого у місті Васильків відбувся Чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків до 17 років. У ході боротьби у ваговій категорії до 81 кг Богдан Мертв`яченко посів І місце, у всіх своїх поєдинках він здобув переконливі перемоги чистими кидками. У перших двох поєдинках Богдан переміг протягом п’яти секунд, виконавши задню підніжку у падінні та кидком через плечі — «млин», а у фіналі зустрівся зі спортсменом зі Славутича, і також швидко і впевнено здобув перемогу підніжкою у падінні.

Микола Савчин — на п’ятому місці, здобувши одну перемогу і дві поразки у ваговій категорії 73 кг. В Олександра Ершова у ваговій категорії до 66 кг одна перемога і дві поразки, він на сьомому місці.

Олексій Лобанов,
тренер з дзюдо
газета: №8 "Бучанські новини" від 22 лютого 2008р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.