» » » Про меморіал жертвам Голодомору у Бучі

Про меморіал жертвам Голодомору у Бучі

Цього року Україна вшановуватиме пам’ять жертв голодомору, що відбувся в країні 75 років тому. Щодо організації меморіальних заходів, ще у березні 2007 року Президент України підписав відповідний Указ.

На шпальтах газети ми розповідали про відзначення роковин, заходи, що проходили в Бучі. І ще однією знаковою подією, приуроченою до цієї трагічної дати, буде відкриття наприкінці 2008 року пам`ятного меморіалу. Більш докладно про будівництво розповідає заступник Бучанського міського голови Віктор Фальковський:
Про меморіал жертвам Голодомору у Бучі— У жовтні минулого року Бучанською міською радою прийняте рішення щодо виділення земельної ділянки по вулиці Малиновського для створення меморіалу пам’яті жертв голодомору 1932-33 рр. Матеріали передані у відділ культури та спорту. Вони займаються виготовленням проекту землевідводу. У свою чергу відділу архітектури доручено підготувати й провести конкурс архітектурного вирішення меморіального комплексу. До речі, Київоблдержадміністрацією запропоновано внести місто Бучу у перелік загальнодержавних заходів з відзначення річниці голодомору. Відповідно, вже до кінця поточного року ми маємо втілити наш проект у життя.

Дане питання опрацьовувалося, до виконавчого комітету Бучанської міської ради подавалися дві архітектурні пропозиції, але вони не мали успіху. Невдовзі буде офіційно оголошено відкритий конкурс. Відповідно до його особливостей до складу комісії увійдуть переважно фахівці, які працюють у галузі подібного будівництва (скульптори, архітектори, ландшафтники тощо). Будуть визначені номінації та належна винагорода переможцю. Проекти представлятимуться загалу. Охочі зможуть спостерігати за всіма етапами розгляду пропозицій. Вважаю, наприкінці 2008 року меморіал уже буде завершено.
газета: №6 "Бучанські новини" від 8 лютого 2008р.
Віктор Артемчук
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.