Повір у себе

На дворі холодно, лютує зима, а в наших домівках тепло й затишно, бо десь зовсім недалечко почав жевріти вогник надії на краще життя! Життя серед людей! Життя у суспільстві!

25 листопада 2007 року в нашому місті відбулося урочисте відкриття Київської обласної філії «Інваспорт». Головною метою якої є залучення до фізичної культури та спорту дітей і молоді з обмеженими фізичними можливостями. Це було справжнє свято для наших діток. Беручи участь у різноманітних спортивних змаганнях, вони відчули себе повноцінними громадянами, здатними на великі кроки!

Це свято остаточно ствердило позицію інвалідів і вже у грудні створена громадська організація інвалідів «Відгук» у м. Буча, засновниками якої є Світлана Броніславівна Стадніченко, інвалід 1 групи (сьогодні голова організації), Зінаїда Володимирівна Грицай, інвалід 2 групи, Тамара Степанівна Бердікова, інвалід 3 групи, Єлізавета Василівна Юхименко, мати, яка виховує дитину-інваліда. Наша місія — сприяння у створенні необхідних умов , які дадуть можливість інвалідам вести повноцінний спосіб життя!

ГОІ «Відгук» тісно співпрацює з Київським обласним комітетом «Інваспорт». Наші діти з особливими потребами двічі брали участь у спортивних змаганнях. У грудні проходила спартакіада у м. Бровари, де наш найменший член команди Ілля Фещенко посів 3 місце у змаганнях з дартсу. 25 січня у м. Київ проходив обласний турнір із шахів. Четверо наших бучанських шахістів змагалися за призові місця — і знову нові досягнення! У своїх вікових категоріях на перших місцях Ілля Фещенко та Станіслав Юхименко, треті вибороли Антон Одиноков і Артем Артеменко. Наша бучанська команда також була нагороджена іменним кубком «Інваспорту». До того ж, Станіслав Юхименко представляти м. Буча на відбірковому обласному турнірі з шахів. Тож, побажаємо йому удачі, адже він має шанс поїхати на всеукраїнські змагання. Отримавши заслужені медалі та дипломи, з кубком у руках, чемпіони з радісними та щасливими обличчями поверталися додому. Вони не просто грали — намагалися показати всім, що живуть, діють, мріють і можуть перемагати! Ми дуже хочемо подякувати водієві маршрутного автобуса Вадимові Зубку, завдяки якому поїздка була комфортною й приємною.

Усе починається з малого:
З зернинки хліб, з промінчика зоря…

Ми тільки «народились» але твердо віримо в добро, милосердя, любов та велике стремління творити й діяти за для добробуту та процвітання нашої держави. Тому ГОІ «Відгук» займатиметься різними видами діяльності: творчою, освітньою, спортивною… Маємо за мету організувати патронаж інвалідів похилого віку, плануємо проводити спартакіади, свята, екскурсії для людей з обмеженими фізичними можливостями. Для розвитку фізичних можливостей хотілося б мати спортивний зал з тренажерами. Також готується інноваційний проект «Інтеграція дітей з особливими потребами в загальноосвітні навчальні заклади».


Уже 2 лютого відкривається гурток вишивання — керівник, майстриня Ніла Василівна Задворна, член організації «Відгук». Особливо хочемо подякувати за розуміння та всебічну підтримку Бучанському міському голові Анатолію Петровичу Федоруку, а також заступнику Віктору Антоновичу Фальковському та начальнику відділу соціального захисту Ганні Василівні Назаренко.

А нашим громадянам хочемо сказати: «Не бійтеся жити! Жити повноцінно — адже ми всі люди, і всі ми рівні перед Богом! Гуртуймося, і хвороба відступить, це станеться, неодмінно, тільки повірте у себе!»

Громадська організація
“Відгук”
газета: №5 "Бучанські новини" від 1 лютого 2008р.
Відгук Стадніченко
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.