» » » Книга – найкращий подарунок

Книга – найкращий подарунок

22 січня Україна відзначає День Соборності. Саме цього дня 1919 року відбулася історично значима подія для нашої держави – проголошення Акту Злуки двох українських республік ЗУНР та УНР.

Депутати Бучанської міської ради І.С. Бартків та І.Г. Лисенко, разом із представником Народного Руху України та директором видавництва „Юніверс” А.О. Савчуком, спільно з Бучанським міським відділом освіти провели благодійну акцію, присвячену Дню Соборності, в середніх школах та центральній бібліотеці міста.
Метою акції була передача до бібліотечних фондів нових книг українських авторів (класиків та сучасних письменників), зарубіжної, дитячої та наукової літератури. Також до відбірки, яка загалом нараховувала 150 найменувань, увійшла пізнавальна та історична література з історії України, зарубіжжя та нашого краю.

У кожному освітньому закладі гості завітали до класів, спілкувалися з учнями та вчителями. До відзначення поважної дати всі вони готувалися, в класах усіх шкіл проходили тематичні виховні години. Школа №4 відзначилася тим, що й учні, й учителі мали на своєму одязі невеликі символи (з використанням державних кольорів) на знак поваги до тих людей, які присвятили себе Єдиній Незалежній Україні.Школи дякували меценатам за подарунки, майже всі керівники, користуючись нагодою, розповідали міським депутатам про проблеми освітніх закладів, просили допомоги для їх вирішення. Здебільшого депутати змогли дати відповіді на багато питань, адже в бюджеті міста на 2008 рік передбачено вирішення багатьох проблемних питань у сфері освіти.газета: №4 "Бучанські новини" від 25 січня 2008р.
Віктор Артемчук
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.