» » » Буча спортивна в телеоб`єктиві Першого Національного

Буча спортивна в телеоб`єктиві Першого Національного

Днями до міста Бучі завітала знімальна група ТРК «Спорт-Україна» на чолі із живою легендою спортивної журналістики – Валентином Щербачовим. Проводилися зйомки для телепроекту „Олімпійські меридіани України”.

Ця телепрограма створена спільно із Національним олімпійським комітетом і має на меті дослідити й показати спортивний потенціал нашої держави. І приїзд до нашого міста легендарного ще з радянських часів спортивного оглядача – є визнанням результатів змістовної, послідовної роботи керівництва молодого міста у спортивній сфері.

Зустрічав знімальну групу і проводив екскурсію спортивними об`єктами міський голова – Анатолій Федорук.
Делегація в складі представників міської ради та тележурналістів побувала в нещодавно зведеному тенісному клубі, що знаходиться в мікрорайоні Мельники. Незабаром він почне свою роботу, а перші змагання там відбудуться вже навесні цього року.

Будівництво відкритих тенісних кортів і таких самих у закритому приміщенні, вже майже завершене. Облаштовані глядацькі трибуни. За словами Валентина Щербачова, подібний комплекс гідний приймати на своїх майданчиках змагання міжнародного класу. Тобто, неабияке враження справив на гостей уже перший спортивний об`єкт.

Далі була тренувальна база ФК „Оболонь” з двома прекрасними футбольними полями та стадіон „Ювілейний”, які лише підсилили оцінку спортивного потенціалу нашого міста. Потім відвідувачам запропонували оглянути відкриті поля для міні-футболу зі штучним покриттям, розташовані на спортивних стадіонах загальноосвітніх шкіл. Черговим сюрпризом для тележу-рналіста був візит на тре-нування дитячої футбольної команди тренера Ніни Полякової, які не так давно стали чемпіонами обласного фестивалю шкільного футболу „Футбольні надії Київщини”. Наприкінці зйомок у телеоб`єктив потрапили спортсмени-дзюдоїсти Бучанської ДЮСША тренера Олексія Лобанова. Наша газета часто розповідає про цю секцію та здобутки бучанських борців.

На завершення розповіді пропоную всім бажаючим увімкнути свої телевізори 12 січня, Перший Національний, о 7:25 і подивитися програму „Олімпійські меридіани України”, де йтиметься про наше місто та його спортивний потенціал.

газета: №2 "Бучанські новини" від 11 січня 2008р.
Віктор Артемчук
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Mikhail

OFFline

  • Mikhail (8)
  • Місцевий
  • 12 січня 2008 09:28
В 7-25 репортаж о Буче был давно окончен... По всей видимости сторож на УТ-1 раньше открыл двери а аппаратуру включили раньше...

0