» » » Подарунки для обездолених дітей

Подарунки для обездолених дітей

Дванадцять днів після Різдва до Водохреща в народі називаються святками. У ці дні прийнято відвідувати родичів, близьких та знайомих, вітати з Різдвом і дарувати одне одному подарунки.

Можливо не всі наші читачі знають про існування у Ворзелі будинку малюка. До цього закладу на виховання потрапляють дітки з різними вадами здоров`я прямо з пологового будинку. Як правило від них відмовляються батьки. Відповідно, такі діти потребують більшої турботи від держави та її громадян. Адже чужих дітей не буває.7 січня підприємці Руслан Хоменко з міста Макарів та місцевий – Олексій Побєгай, спільно з депутатами Бучанської міської ради: Ігорем Бартківим, Іваном Лисенком, Аллою Карпенко, Світланою Остапою, Миколою Григорусем та Світланою Архипенко (депутатська група „Правиця”) влаштували свято Різдва у Ворзельському будинку малюка. На чолі з Дідом Морозом делегація меценатів завітала в гості до обездолених діток. Звісно, десятки коробок з подарунковими наборами – це добре. Поте головним для малюків був приїзд казкового Діда та імпровізоване свято за участі всіх гостей. Непідробне захоплення, радість та щастя в очах маленьких вихованців не могло не схвилювати.

Як виявилося, під час спілкування з керівництвом закладу, Київський міський будинок дитини ім. Городецького, що знаходиться у Ворзелі, під час новорічно-різдвяних свят так і не дочекався належної уваги від своїх вищих керівників з КМДА. А свято, влаштоване 7 січня, було чи не єдиною акцією за участі взагалі сторонніх людей.

Слід зазначити, що Бучанська міська рада ухвалила спеціальну програму допомоги обездоленим дітям, у якій передбачені відповідні кошти. Отже, в 2008 році дітки з Ворзельського будинку дитини можуть розраховувати на допомогу принаймні у вигляді подарунків до свят чи святкових заходів від міської ради Бучі.


газета: №2 "Бучанські новини" від 11 січня 2008р.
Віктор Артемчук
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.