Здобутки бучанських дзюдоїстів

28 грудня минулого року, у місті Васильків відбулася відкрита Першість Васильківської ДЮСШ із дзюдо серед юнаків і дівчат 1992 року народження й молодше. У змаганнях брали участь команди з усієї Київської області.

Бучанська ДЮСШ була представлена дев’ятьма спортсменами різних вагових категорій.

Влад Свердлов, у ваговій категорії до 30 кг, посів ІІ місце, здобувши дві перемоги і лише у фінальній зустрічі поступився більш досвідченому спортсмену з Василькова.

Сергій Шевченко посів ІІІ місце. У боротьбі за ІІІ місце Сергій переміг чистим кидком через голову. У ваговій категорії 38 кг Олександр Кононенко здобув дві перемоги і дві поразки. Посівши сьоме місце, Олександр показав цікаву та змістовну боротьбу.

У ваговій категорії до 42 кг Єгор Копотько був наймолодшим учасником. Він відборовся аж 5 зустрічей, здобувши три перемоги та дві поразки. У боротьбі за ІІІ місце – Копотько поступився старшому та більш досвідченому спортсмену. Найкраще з нашої команди виступив Єгор, першу зустріч він переміг за 2 секунди, зробивши чудовий прохід в ноги супротивнику. У наступних зустрічах юнак показав свій бійцівський характер та проявив волю до перемоги.
У ваговій категорії до 55 кг Олександр Бондаренко здобув дві перемоги і дві поразки, посівши також сьоме місце.
У ваговій категорії +73 кг Богдан Мертв’яченко здобув ІІ місце. Він отримав дві переконливі перемоги, хоча його супротивники були важчими за нього. Та Богдан досить швидко й переконливо, чистими кидками переміг їх. У фіналі ж Богдан зустрівся зі спортсменом із Фастова, який, до речі, був старший і тяжчий за Богдана на 50 кг. Але він дав справжній бій на татамі, поступившись мінімальною оцінкою кока.
У ваговій категорії 46 кг Микола Сухотський та у ваговій категорії 73 кг Микола Савчин відборолися по дві зустрічі.
У ваговій категорії до 34 кг Іван Скрипник виступав на змаганнях уперше, із трьох зустрічей – здобув одну перемогу й показав зразок вольової боротьби.