» » » Ми – чемпіони 2007 року Київщини з міні-футболу!

Ми – чемпіони 2007 року Київщини з міні-футболу!

Напередодні Нового 2008 року, 29 грудня, у місті Біла Церква відбувся фінал обласного фестивалю шкільного футболу “Футбольні надії Київщини”. Серед команд початкових класів шкіл Київщини (1998-2001 року народження). Фестиваль проходив у 4 етапи:
І етап – внутрішкільний; ІІ етап – районний, міський; ІІІ етап – обласний, зональний, ІV етап – обласний, фінальний.

Місто Бучу представляли 2 команди Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (учитель фізкультури Ніна Володимирівна Полякова).

У фестивалі брали участь 72 команди (по 36 команд у 2-х вікових підгрупах). Звичайно, на всіх чотирьох етапах точилася запекла боротьба на футбольних полях, але, як правило, перемагають сильніші команди. 15 грудня 2007 року у Вишгороді, в обласному зональному турнірі юні футболісти Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 довели, що вони – найсильніші, перемігши команду Ірпеня у двох стикових іграх із загальним рахунком 11:1, і команду Бородянського району – 4:0. Команда – у фіналі області! Радості юних футболістів та тренера Ніни Полякової – не було меж! Але у фіналі грають 6 найсильніших команд області. Тому знову й знову тренування, тренування й ще рах тренування!

Два тижні пролетіли швидко. І ось 29 грудня 2007 року, об 11 годині розпочався фінал фестивалю шкільного футболу “Футбольні надії Київщини”, який проходив у школі №20 міста Біла Церква.

У підгрупі 1-“А” зустрічалися команда Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, команда селища Щасливе Бориспільського району та команда Богуслава. У підгрупі 1-“Б” грали команди Василькова, Узина та Баришівки. З першої і до останньої хвилини зустрічей точилася запекла боротьба. Тут були і стрімкі атаки, і влучні удари по воротах, і вдале виконання пенальті (кульмінацією турніру став пенальті, виконаний учнем 1-го класу Єгором Тітенко у зустрічі з командою Богуслава. Зал вибухнув схвальними оплесками!

Була й самовіддана гра нападаючого Андрія Середи, і відкриття сезону – Даніїла Тумко та Єгора Тітенко – учнів 1-А класу.

Зустріч із командою селища Щасливе закінчилася з рахунком 4:0 на користь команди юних бучанців ( перед тим з рахунком 7:0 перемогли команду міста Богуслав).

А у фіналі знову доля звела наших гравців із командою Баришівки. У нас з ними давні рахунки (у попередньому турнірі ми були другі, вони ж – перші).
Хто не бачив цієї гри, той жалкуватиме. Галас у залі стояв неймовірний: батьки, гравці інших команд підтримували команду бучанців. А юні футболісти показали справжню гру, проявили, як ніколи, волю до перемоги. Це дійсно була команда: єдине ціле!
І в результаті – 4:2 на користь команди Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

Ми – чемпіони 2007 року Київщини з міні-футболу! Кубок, «золоті» медалі, статуетки футболістів, футбольні форми – ось нагороди наших юних футболістів та їхнього учителя Ніни Полякової. Вітаємо переможців!

Ми дякуємо Бучанському відділу освіти в особі начальника Геннадія Черкасова за матеріальну й моральну підтримку команди, дякуємо Івану Ковалику – директору Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 за співпрацю та підтримку команди; дякуємо депутату міськради Василю Олексюку – за футбольні форми, які він придбав для нашої команди. Саме вони стали для нас – фартовими!

Дякуємо усім, хто вірив, що команда стане чемпіоном Київської області!

Ще раз вітаємо команду з перемогою! Але особлива наша вдячність Ніні Поляковій – нашому чудовому тренеру. Дякуємо їй за неспокійну вдачу, відданість та закоханість у свою справу, за любов до наших дітей!


P.S.
Шановний Анатолію Петровичу!
Вітаємо Вас із новим 2008 роком! Віримо, що завдяки вашій невтомній титанічній праці Буча стане кращим європейським містом. А наші юні футболісти скоро будуть грати на критих футбольних полях нового спортивного комплексу!

Батьки чемпіонів
Київської області
з міні-футболу 2007-2008 навчального року
газета: №1 "Бучанські новини" від 4 січня 2008р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.