» » » Новорічна казка в Центральному будинку культури

Новорічна казка в Центральному будинку культури

Найкращим подарунком до Нового року для дитини є зустріч з Дідом Морозом та Снігуронькою. Окрім освітніх закладів, у Бучанському Центральному будинку культури такі зустрічі теж відбувалися.

Не можу сказати за маленьких глядачів, але, як на мене, святкова вистава, підготовлена міським відділом культури, була дуже яскравою.
Майже півтори години дітки захоплено спостерігали за дійством на сцені, брали участь у конкурсах, водили хороводи з казковими новорічними персонажами, розповідали віршики та співали пісеньок Діду Морозу, його онучці, отримували призи та подарунки.

Весела атмосфера, посмішки, радість в очах, незабутні враження – це найкраща оцінка роботи дорослих, які зуміли організувати таке свято. Адже кожен, хто працює у сфері культури, знає – найвибагливіший глядач – це дитина. Якщо зумів вразити й викликати світлі почуття в такого глядача, тоді зусилля не були даремними.

Від імені маленьких бучанців та їхніх батьків дякуємо всім дорослим, які організували та провели таке прекрасне свято!газета: №1 "Бучанські новини" від 4 січня 2008р.
Віктор Артемчук
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.