» » » Кубок Мера – в руках бучанських футболістів

Кубок Мера – в руках бучанських футболістів

25 грудня, на бучанському стадіоні „Ювілейний” проходив дитячий футбольний турнір за Кубок Мера міста. Отримати бажаний приз та право називатися переможцями прагнули чотири команди – по дві від міста Бучі та селища Щасливе, Бориспільського району. Не зважаючи на юність гравців (змагалися спортсмени 1996-97 рр. народження), амбіції в хлопців були недитячими. Запекла гра розпочалася з першої хвилини. І хоча надворі стояла мінусова температура, проте на футбольному полі було по-справжньому гаряче. Висока швидкість, гострота реакції, влучні подачі та хвилювання тренерів – усе це захоплювало глядачів матчу й було схоже на “великий” футбол.


Уже в першому турі турніру команда міста Бучі перемогла з рахунком 2:0. У другому турі – 0: 4 на користь гравців із ФК “Княжа”. А далі – справжні футбольні пристрасті, зі здоровим прагненням стати кращими. Власне, до останніх хвилин було важко передбачити, хто ж таки стане переможцем, настільки розгорілися пристрасті. Ще більше їх підсилила поява на стадіоні поважних гостей – Бучанського міського голови Анатолія Федорука, живої легенди не одного покоління прихильників футболу Анатолія Дем’яненка, спонсора та співорганізатора заходу, представника страхової компанії “Княжа” Юрія Кінзерського та депутатів міста.

Але футболісти зібралися з силами й зробили останній спортивний ривок – 2:0 і команда ФК “Буча” (діти – 1996 року народження) приєднала до своєї колекції ще один вагомий Кубок, отриманий з рук керманича міста Анатолія Федорука.


На переможців турніру, чекали «королівські» подарунки – багато якісних, міцних м’ячів, по три комплекти спортивної форми, бутси, інший спортивний інвентар. Дійсно, подібної увага до бучанських дітей годі й було чекати.


Мабуть, далеко не кожен футбольний клуб Київщини може пригадати такі-от моменти, або відчути вагомий внесок у розвиток спорту свого населеного пункту. На гравців решти команд також чекали призи – медалі та солодощі. Спонсорами такої акції виступила страхова компанія “Княжа”, з якою в Бучі налагоджені тісні зв’язки та співпраця. Приєднався до заходу й Анатолій Дем’яненко, який від себе особисто та від ФК “Динамо-Київ” привіз дітям подарунки. А найкращою подякою за таку щедрість були палаючі та щасливі очі наших маленьких зірок спорту.

Так що за нами – зростити гідних футболістів, а подальшу їхню спортивну долю влаштуємо – спільними зусиллями. Адже заповзятих та перспективних людей цінують усюди.

Анатолій Федорук,
Бучанський міський голова

Я щиро вітаю переможців цих змагань та їх учасників. І скажу, що по-доброму вам заздрю. Адже чимало тепер уже дорослих людей у вашому віці й не могли мріяти про участь у таких турнірах та знайомство з такими видатними спортсменами, які сьогодні приїхали вас поздоровити. Свого часу вони також пройшли через безліч перешкод на шляху до спортивної слави й нині опікуються вами –підростаючим поколінням, розвивають дитячий спорт у нашій державі.

Це і керівництво страхової компанії “Княжа”, і керівництво ФК “Динамо-Київ”. Велика їм шана та подяка за таку турботу й усі добрі справи.

Юрій Кінзерський,
страхова компанія “Княжа”

Дорогі діти, спортсмени! Хочу привітати вас із Новорічними святами та сказати, що всі ви – молодці, справжні бійці, ви надія збірної команди України та професійних футбольних клубів. Не втрачайте свого заповзяття та таланту, розвивайте їх – і все у вас неодмінно вийде. А ми, дорослі, в цьому вам допоможемо та всіляко сприятимемо. Беріть приклад з таких людей, які сьогодні перебувають тут, і тоді ви досягнете всього в житті. Зі святом вас та з незаперечною перемогою, не зважаючи на те, хто посів яке місце в цьому турнірі. Так тримати!

Анатолій Дем’яненко,
тренер ФК “Динамо-Київ”

Ви всі сьогодні заслужили на перемогу. Завжди йдіть уперед та досягайте поставленої мети, поповнюйте лави провідних футбольних клубів. Адже всі задатки, як ми мали змогу пересвідчитися, ви для цього маєте. Бажаю вам успіхів, здоров’я, натхнення та широкого життєвого шляху!

газета: №51 "Бучанські новини" від 28 грудня 2007р.
Людмила Гладська
Кубок Мера
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.